Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ön büszke a Fidesz eddigi...

Ön büszke a Fidesz eddigi teljesítményére?

Figyelt kérdés
Mikkel volt a legelégedettebb?

2020. dec. 19. 20:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
19%

#12

Mutass statisztikát!

2020. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagyok büszke, soha többet nem szavazok rájuk!!
2020. dec. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20%
Megjött a narancskommandó. Puszikaa mindenkinek 😘
2020. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%

#15

Tehát nem tudod alátámasztani, amit mondtál, köszönöm szépen.

Az a helyzet barátom, hogy az ország nagy része nem él szegénységben. A covid előtt az üdülőhelyeken, szállodáknál, különböző turisztikai pontokon parkolóhelyet nem lehetett találni. A Balaton minden évben nyüzsög az emberektől. A covid elején tömeges pánikvásárlásba kezdtek az emberek ráadásul nagy tételben vásároltak. Az ünnepekre, hosszú hétvégékre való vásárlást meg ne is említsük - 8 méteres sorok állnak a nagy bevásárló központokban. Ha az ország nagy része szegény, akkor mindezt miből?

2020. dec. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
60%
Jajjj hat én olyan büszke vagyok mint még soha. Imádom az Igazságos Megváltó Császár Király Viktor Úr csodálatos programjait és döntéseit. Már csak egy pincét kell bérelnem, hogy elpakoljam a sok krumplit.
2020. dec. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem érdekel különösebb a politika, de tény hogy jobb világ van amióta nem gyurcsibáék vannak hatalmon. Onnan csak a f...m vizitdíj meg a barom ötleteik mint széfeket a kórházi ágyak fölé.. Ökörségeiket kellett elviselni. Agytalan nullák ezt a dobrevet meg rossz hallgatni. A semmiről beszél, konkrétan a semmiről, nem is értem mit akar az itt. Csak a rá irányuló figyelmet élvezi. Aztán majd bevallják hogy majd megdöglöttek hogy úgy kellett csinálniuk mintha csinálnának valamit. A többi se csinál semmit csak a szája jár. Orbánnal sem értek mindenben egyet, de a sok rossz közül inkább ők maradjanak.
2020. dec. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
42%
Végre az ellenzék összefogott, és eltakarítják ezt a rémálom Orbán-hordát a francba!!! Hurrá!
2020. dec. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!