Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor szövetségese a...

Orbán Viktor szövetségese a brazil elnök szerint "akár krokodillá is változhat az ember" a covid elleni vakcinától és biztosan nem adatja be magának! Orbán megfogadja a tanácsát?

Figyelt kérdés
[link]
2020. dec. 19. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
engem gyíkká változtatott...de már elmúlt :D
2020. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Belőlem krumplit csinált de én úgy is maradtam...
2020. dec. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Orbán erős ideggyógyszerei mellé nem fogadhat vakcinákat, sok lenne együtt.
2020. dec. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Na végre egy olyan ország ahol nem megvett idióta nyomorék az elnök. Ugyan ez így baromság tehát krokodil biztos nem lesz tőle senki,szerintem mindenki tudja hogy valójában mire gondolt.

A WHO-Vál is így vélekedett hogy egy korrupt szervezet ami eladta a lelkét.

Ő egyébként hangoztatja azt is hogy a médiahiszti fel van fújva és túl van tolva.

Azt is mondta már élő adásban hogy: "a kormánynak nincs joga hogy az embereket oltásra kötelezze"


Sosem hittem volna hogy egyszer ez a hülye lesz a legszimpatikusabb elnök számomra a világon.


Lehet odaköltözöm.......

2020. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%
Nem hiszem, hogy módjában állna megfogadni..
2020. dec. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!