Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet, hogy Müller...

Hogy lehet, hogy Müller Cecília egyetlen intelmét sem tartom be, mégsem lettem COVID-os?

Figyelt kérdés

Olvastam ezt a cikket, és rájöttem, hogy vagy én élek nagyon más dimenzióban, vagy a COVID rettegők, de én eddig próbáltam amennyire lehet nem tudomást venni erről a hülyeségéről, és normálisan megélni a mindennapokat. Például közterületen nem vagyok hajlandó a mai napig maszkot húzni, és egy-egy maszkot hordok vagy 2-3 hétig, elég sokat jártam külföldön nyáron, esküvőkön, edzeni, amíg lehetett, mégis negatív volt néhány hete az antitest tesztem. Akik pedig a legjobban rettegtek, betartották minden szabályt, útmutatást, azok közül Csomós megbetegedtek.


A hivatkozott cikk: [link]


2020. dec. 20. 18:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Mert itt valószínűségekről van szó.
2020. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Vírushordozó lehetsz. Másoknak szerezhetsz kellemetlen napokat.
2020. dec. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
A túlzott rettegés is az immunrendszert gyengíti például. Amikor még én is féltem az elején a vírustól a média hatására, bele is betegedtem majdnem a stresszbe, így meg könnyebben benyal az ember bármilyen kórokozót. Nekem is egy fél éve mániákusan rettegő, minden szabályt tízszeresen betartó ismerősöm kapta el először. Meg persze a szerencsén is sok múlik.
2020. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
A szerencse forgandó.
2020. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Én két-három HÓNAPIG hordok egy-egy maszkot. Két hét? Te kezdő vagy.

Nyáron 3 külföldi országban voltam (ebben az a legszebb hogy mikor Svájcban voltam akkor a helyieknél sem tapasztaltam nagy hajlandóságot a maszkhordásra inkább a turisták hordták) , én sem húzok maszkot közterületen.


Nem vagy egyedül. 😌😃

2020. dec. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
Ami késik..
2020. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%

"Nem vagy egyedül. 😌😃"


És tényleg nem vagy egyedül. Majd a Covid-osztályon, a lélegeztető gépen, ott leszel egyedül, de ott nagyon-nagyon!

2020. dec. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Volt már nem is egy nagy arc aki a halálos ágyáról posztolt, hogy elkúrtam. Még szerencse hogy szabadság van. Mindenki maga dönt arról, hogy mivel játssza az orosz rulettet.
2020. dec. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Talán nyalogass kórházi kapu és mentőautó ajtókilincseit, az ám a virtus!😉
2020. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%

#9 bevállalom 5ezerér.

#5 voltam.


De am ne tudom mit vagytok oda az emberek 99 százaléka nem kerül lélegeztetőgépre úgyhogy ez a rettegtetés nem vált be.

2020. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!