Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar társadalom mire növi...

A magyar társadalom mire növi ki várhatóan az Orbán-Gyurcsány korszakot?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú, hogy ez a két kártékony politikus még hatalmon lehet és lesz is jó ideig. Úgy vettem észre, mintha sok ember amnéziás lenne és nem emlékezne, miért és kik miatt kapott a fidesz kétharmadot. Most sokan azt hajtogatják, hogy Gyurcsányék kevesebbet loptak, meg hogy akkor micsoda jó élet volt. Szerintem a lopás az lopás, és tény, hogy a fidesz pénzben többet lop, de nehogy már azért szavazzunk vissza egy bandát, mert ők kevesebbet loptak. Miközben ha feltűnik néha-néha egy-két értelmesebb politikus, a két oldal közösen karaktergyilkolja le, mert veszélyeztetve érzik magukat (pl Vona, vagy Puzsér és az ellenük folyó lejáratások).

Nem volt jó a Gyurcsány korszak, erre biztosan emlékszem, és a mostani sem jobb igazán. De nem az lenne a megoldás, hogy végre értelmesebb vezetőket választunk valódi programokkal a migráncssorosbrüsszel meg az o1geusnyugdíjalapjövedelem ígérgetések helyett?

Egyszerűen nem látok alternatívát egyelőre a gondolkodó embereknek.



2020. dec. 20. 20:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Most is vannak nagy elméink...

A feudalizmus is kiteremelt nagy és értékes elméket...

Csak nem a közszájon forgó, lejáratódott bohócokban kell gondolkodni.

2020. dec. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

"Sajnos a gazdasági károkat hamarabb ki fogjuk heverni mint a mentálisat!


Ahogy írják: iszonyú károkat okozott ez a "rendszerváltás", de leginkább Antalltól kezdve az összes főszereplő!!!


Remélni szeretném, hogy végre nem pitiáner, önimádó majmok, hanem egy valódi felelősen gondolkodó, nagyívű vezetője lesz ennek a szegény kis országnak!"

Mondd ki bátran, Kádár volt az a nagyívű vezető. Mármint szerinted.

2020. dec. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#12 szerintem pont Kádár alapozta meg a mai elb@szott magyar mentalitást, de legalábbis nagyon ráerősített. Max az egybites prolik sírják vissza, Kádár idejébe mindenkinek vót munkájja meg akkor még kötellezőű vaót a sorkatonaság oszt rendet tanúnának a maji fijatalok szlogenekkel.
2020. dec. 20. 22:38
 14/16 anonim ***** válasza:
66%
#12 miért vetíded ki másra saját vágyaidat? Hiszen te élteted a kádár rendszer visszaépítő KISZ titkárodat, nem is véletlenül, mivel az általatok "boldog békeidők"-nek nevezett elvtársi légkörben nevelkedtél.
2020. dec. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tévedsz kisgyerek: Kövér Laci bátyád, meg Gy. Feri bátyád, meg Rogán Tóni bátyád nevelkedett a kádári-elvtársi légkörben, csak ők még rátettek egy lapáttal a sötétségre... így aztán szét is cseszték az országot!!!
2020. dec. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
91%
#15 tudom jól, ezért válaszoltam a komcsi család propagandista sarjának, túrórudika1-nek, aki kövér lacát, rogán tónyót, és a KB tag eltolcsyt, és szent felcsúti KISZ titkárát védelmezi évek óta :)
2020. dec. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!