Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A radikálisoktól kérdezném:...

A radikálisoktól kérdezném: összefoglalnátok, hogy mi lenne jobb egy radikális vezetés alatt?

Figyelt kérdés
lehetőleg gyalázkodás és trágárságok nélkül
2010. aug. 12. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
ne legyen pozitív diszkrimináció, legyen az ország független (ne szóljanak be kintről, főleg ne ugráljanak pincsikutyaként a vezetőink), legyenek fontosabbak a nemzeti értékek.
2010. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én a tényleges kormányzásukra gondoltam
2010. aug. 12. 22:08
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
én meg azt írtam le :D
2010. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

nem, te célokat fogalmaztál meg

Én arra vagyok kíváncsi, hogy ezeket a célokat, hogyan érnék el!

2010. aug. 12. 22:11
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

"ne legyen pozitív diszkrimináció, legyen az ország független (ne szóljanak be kintről, főleg ne ugráljanak pincsikutyaként a vezetőink), legyenek fontosabbak a nemzeti értékek."


1: Definiáld

2: Definiáld

3: Definiáld

2010. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Igen ezek a gondolatok szépek és jók, de hogyan kívánják ezt kivitelezni? Adózás, jogszabályok, vámok? Komolyan szeretném megtudni!
2010. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Itt egy szép, 88 oldalas összefoglaló: [link]


Itt pedig egy rövidített változat, ha nem szerettek sokat olvasni:

[link]

2010. aug. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Igazából kevés volt a programukból amivel nem értettem egyet. Pl. az állam megkárosításáért életfogytig börtön járna. Szerintem 3-8 év épp elegendő. Az szembeötlő volt, hogy nem akarják növelni az államháztartási hiányt, nem akarnak még több hitelt felvenni. Akkor miből akarják fedezni az elkerülő utak építését, felújítását, hajléktalanok lakáshoz jutását, otthonteremtést, megújuló energia támogatását, az illegális hulladékelhelyezőket, a nyugdíjemelést, az adó és járulékcsökkentést, a sport és kultúra támogatását stb? Mivel lehet, hogy az EU-ból kilépünk. Miért lesz jobb Magyarországnak, hogy a nyugat helyett a keletnek leszünk elkötelezve (Kína, Indodnézia)?

Azt leszögezném nem vagyok sem MSZP-s, sem Fideszes, csak szeretném megérteni, hogy miért lenne jobb, ha rájuk szavaznék. Egyetlen probléma van vele, mint az összes választási ígérettel, hogy nincs benne honnan fogják előteremteni hozzá a pénzt?

2010. aug. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
a hadkötelezettség a mai viszonylatban fölösleges
2010. aug. 13. 02:34
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

"hogy nincs benne honnan fogják előteremteni hozzá a pénzt?"


A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:45


Nem tanulmányoztam át a 88oldalas regényüket de mondok néhány nagyon egyszerű dolgot. Képzeld csak el, hogyha az összes cigány segélyek helyett dolgozna, és adózna! Azzal mennyi pénzt spórolnánk meg? rengeteget...


Vagy: Hitlernek hogy lett pénze megfinanszírozni egy világháborút? Felszámolta a Korrupciót! Nem vagyok Hitler elkötelezett híve, de a korrupcióval szembeni hozzáállását lehetne követni..

2010. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!