Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hódolt be Gyurcsánynak...

Miért hódolt be Gyurcsánynak minden ellenzéki párt miért nem alapítottak egy Gyurcsány nélküli közös összefogást?

Figyelt kérdés

Gyurcsányt és sleppjét utálja az emberek nagy része, miért neki kell térdelni?


Nélküle kellett volna összefogást alakítani.. Gyurcsány amennyi szavazatot hoz annál többet visz el..


2020. dec. 22. 08:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Gyurcsány amennyi szavazatot hoz annál többet visz el.."


Ha tudsz nekem akárcsak 1 noname kutatást hozni erről, beszélhetünk róla, de eddig minden az ellenkezőjére mutat rá. Ilyen szempontból ez tragédia, de ez van.

2020. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

12

A DK a legerősebb jelenleg az ellenzéki oldalon.


Arról nem beszélve, ha minden választókerületben indítana saját jelöltet a közös ellenzéki jelölttel szemben, az megint a fidesznek kedvezne.

2020. dec. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De én akárkivel beszéltem a környezetemben, azt mondta, hogyha ott Gyurcsány és Dk, nem szavaz az ellenzékre. De sokan az MSZP-t ugyanígy említették.
2020. dec. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%

13

Talán ne fideszekkel beszélgess ez ügyben

2020. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én nem fideszesekkel beszéltem. Régi jobbikosokkal és pártfüggetlenekkel. fideszest nem ismerek. magam is ellenzéki vagyok, de euejre én sem szavazok. Majd talalok 3. opciót
2020. dec. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
*ezekre
2020. dec. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
rengeteg a bizonytalan 30%, akit egyik tömb se tud megszólítani. előbb vágom le a kezem, minthogy ezekre vagy a fideszre szavazzak. bocsánat
2020. dec. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!