Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A keresztény konzervatív...

A keresztény konzervatív tábort mi háborította fel leginkább a Szájer üggyel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2020. dec. 22. 14:20
A kérdező szavazást indított:
Hogy megszegte a kijárási tilalmat
Hogy 25 fővel szeretkezett egyszerre
Hogy férfiakkal szeretkezett
Hogy drog volt nála
Hogy megpróbált elmenekülni a rendőrök elől az ereszen át
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Ha jól tudom a belga rendőrök annyira rajta voltak az ügyön, hogy még az esti kijárási tilalom előtt rácuppantak a bulizókra biztos ami biztos alapon :)


De amúgy engem semmi se háborított fel benne. Tette ami neki jó volt, lebukott, vállalta a következményeket. Én nem azt várom el a politikusoktól, hogy tökéletes emberek legyenek, nekem az is bőven elég ha a saját hülyeségeiket, gyengeségeiket nem próbálják el eladni mintha az természetes és követendő dolog lenne.

2020. dec. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Egyértelműen az utóbbi, vagyis hogy nem vállalta a tettéért a felelősséget.hithű fideszes..

25 személlyel egyszerre azért nem könnyű még beszélgetni sem,nem hogy sexelni.

2020. dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Csak hogy kiderült, semmi más.
2020. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1

Magyarul téged nem háborított fel, hogy az az ember aki szövegezte az alkotmánymódosítást a család fogalmáról, a magánéletében drogos szexbulikon mulattja az időt férfiak társaságában?


Te sem az elvek miatt szavazol a fideszre, azt látom. :)

2020. dec. 22. 14:28
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
A fidesz-hívők égtek mint a rongy, de ez még csak a kezdet!
2020. dec. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem "jobber"-ként nem háborít fel, hogy férfiakkal orgiázott (eddig is nyílt titok volt, hogy van ilyen hajlama). Engem az zavar, hogy felelőtlen volt, ez a viselkedés nem fogadható el egy EP képviselőnél.

Szájer hibát követett el, ezen nincs mit szépíteni.

Széjer lemondott, innentől nincs miről beszélni, bár tény, hogy nem volt teljesen egyenes, - gondolok itt a kábszerre, ami nála volt, és nem tudta, hogyan került hozzá - de bocsánatot kért.

Reagálni azt tudom rá, amit a Borkai-ügyre is annak idején: Ha valaki tesz egy vállalást, miszerint ő jobboldali értékrendet képvisel, akkor éljen is ennek megfelelően!

Megjegyzem, Borkait anno külön győzködni kellett, hogy kérjen már bocsánatot, Szájer pedig még az előtt lemondott, hogy az ügye napvilágra került.

Képmutató volt, igen. Többé valószínűleg nem hallunk róla...

2020. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6

Az ellenzék tesz róla, hogy ne merüljön feledésbe.. ;)

2020. dec. 23. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!