Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lehetséges az, hogy az...

Miért lehetséges az, hogy az ellenzék kevésbé jut el a vidéki szavazókhoz, község, kistelepülések és inkább Budapesten, esetleg nagy megyeszékhelyen hasít?

Figyelt kérdés
Egy választás megnyeréséhez nem a községben, kistelepüléseken élőket kellene meggyőzni?

2020. dec. 22. 17:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
50%
Én azt látom hogy nem is akarják. Alig van tipikus vidéki téma amit felkarolnak. Ez nem ellenzék hanem egy rakás føs.
2020. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
19%
Eljut csak a vidékiek máshogy gondolkoznak mint a pesti libsik.
2020. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
54%

"az ellenzék kevésbé jut el a vidéki szavazókhoz"

Most ez úgy hangzott, mintha az ellenzékből bárki is venné a fáradtságot, hogy BP-en kilépjen a székházból a járókelők közé kampányolni....

2020. dec. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
17%
Mert a falvak, kistelepülések tele vannak M1-en függő, migráncsoktól rettegő buta emberekkel.
2020. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
27%
Mit vársz olyan falvaktól, ahol 80% a közmédiát nézi? Át van mosva az agyuk.
2020. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
42%
Ott jobban kell a krumpli, mint Pesten.
2020. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
53%
Egyszer mentem az utcán és két idős néni beszélgetett. Az egyik azt mondta: Én már az utcára is félek kijönni, mert éjszakánként jönnek a migránsok. Na az ilyen emberekkel sajnos nem lehet mit kezdeni.
2020. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
40%
Ők a leginkább befolyásolhatóak... elég pár nemzeti konzultáció, kis plakátkampány, egy ellenségkép, mint Soros vagy a migránsok és nyert ügyed van.
2020. dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
41%

Egy faluban amit a polgármester és a pap mond az a szentírás.

A polgármester azt mondja hogy szavazz a fideszre mert csak akkor lesz közmunka.

Kományunk karácsony előtt dobta meg az egyházakat kéhány milliárd támogatással. Szerinted mit fog mondani a pap kire szavazzanak a lakosok.

2020. dec. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
57%

Eljut. Ha személyesen odamegy. Csakhogy!

Egyfelől tényleg csak közmédiát néz. Miért? Nem azért mert hülye. Fenti egyes válaszolók és a bőszen "X"-et nyomogatók, nem tudják felsorolni az úgynevezett ellenzéki médiát. A hatását még kevésbé. Ott egyszerűen nem fogható. Az internetet pedig nagyon kevesen olvassák. De ez a kisebbik baj.


Mondjuk Budapesten sem könnyű munkához jutni. Egy pár százas, pár ezres lélekszámú településen ipar semmi, mezőgazdaság kevés (és idényjellegű), más semmi. Ehhez jön, ha a vezetés fideszes, mindenkit ellenőriz. Aki rosszul szavaz, egy életre megnézheti magát. Elhiszem, hogy egyes elfogult kommentelők fantáziája kevés ahhoz, hogy ezt megértsék. Kevés ahhoz, hogy elképzeljék, hogyan zajlik név szerint az ellenőrzés ott, ahol mindenki ismer mindenkit. Én nemcsak elképzelni tudom. Ha én lennék mondjuk egy ezres település vezetője, ott élnék például 10 éve, semmi problémát nem jelentene elérnem, hogy a fele ne akarjon szavazni, a másik fele meg rám szavazzon. És zavarjon el (esetleg meg se hallgasson) bármely nem falubélit.


Könnyű azt sivalkodni, hogy ők milyen hülyék. Ez a meg nem értés jele. Ők ennyire tudnak megszólalni. Pontosan azt teszik, amit azok a parasztok, akik a középkort túlélték. Nekik sincs más céljuk.

Ezen felül megkérdezem: akik annyira lenézik a vidéket, mit tettek eddig? Mert látszani nem látszik.

2020. dec. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!