Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szélsőjobboldali emberek, ti...

Szélsőjobboldali emberek, ti is ezen a véleményen vagytok Dúró Dórával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Engem kezd nagyon idegesíteni, hogy minden második bejegyzése, megnyilvánulása a melegekkel kapcsolatos. Régebben szimpatikus volt, hogy pl. a pride és a provokáció ellen van, de most már kezdem úgy érezni, hogy ő provokálja folyton az embereket a melegek ellen és gyűlöletpolitikát folytat. Egyik ismerősömnek van egy meleg barátja, aki azt mondta, hogy pl. azért van pride, mert az egy válaszreakció (védekezés) a sok gyűlöletre. Eddig azt mondtam, hogy ez nevetséges, de most már azt látom, hogy van benne valami, mert pl. az olyanok mint Dóra, folyamatosan uszítanak, pride meg egyszer van egy évben.

2020. dec. 25. 15:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%

Ha Dúra Dóra nem létezne, attól még ugyanúgy lenne pride.



A pride előbb kezdte a provokációt, mint Dúró.Amit ő tesz, az is ellenreakció a sok lmbt propagandára, érzékenyítő propagandákra.

2020. dec. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
A fidesz mondja meg neki, mit mondjon, kikeket támadjon, ő meg teljesíti. Ezzel el is mondtunk mindent róla.
2020. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Egy gyűlölködő náci.
2020. dec. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Ha ennyi baja van a melegekkel, akkor Szájer meleg orgiájáról miért nem volt véleménye?
2020. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
18 éves korától politizál, ezzel keres pénzt.
2020. dec. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#1 Azt mondja az én ismerősöm, hogy a pride előtt meg a melegek teljesen ki voltak közösítve, hosszú ideig börtön járt érte, és ezért lett pride. Most is sokan támadják a melegeket, ezért van még mindig és most már ilyen adok-kapok dolog lett belőle. Nekem meg az tűnt fel, hogy a mi oldalunkról, mármint a szélsőjobb oldalról kezd több lenni a támadás, és ez nekem már nem tetszik. Szóval lassan nem is tudom mit gondoljak, kicsit kezd változni a véleményem erről az egészről.


4# Szájerről is volt véleménye, csak azt leszedték a facebook oldaláról. De persze akkor is egyből kirakta, hogy még a fideszben is vannak melegek, meg liberálisok és csak ők harcolnak igazán az lmbtq ellen. Nekem ez már kezd sok lenni.

2020. dec. 25. 16:21
 7/21 anonim ***** válasza:
71%

"Ha ennyi baja van a melegekkel, akkor Szájer meleg orgiájáról miért nem volt véleménye?"


Azért mert ő a Fidesz bábja.

Egyébként meg egy 2%-os pártot hagy ne vegyek már komolyan.


Vitya után én is Boldog Karácsonyt kívánok.

2020. dec. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%
náci tyúk
2020. dec. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván egy nácinak csak annyi a lényeg, hogy lehessen buz*zni.
2020. dec. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

DK-s vagyok:


"Jó reggelt" kívánok neked. Látom felébredtél. XD


Dúró nyíltan fasisztoid, O1G-vel nyugodtan kezet foghat! Az "oszd meg és uralkodj" elvét próbálja felhasználni.

2020. dec. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!