Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megérkezett az első vakcina...

Megérkezett az első vakcina adag Magyarországra. Ez a vég kezdete?

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 08:59
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
83%

20-as, arra van bármilyen kutatás, hogy hogyan változik:

- nemzőképességed

- az utódaidra jelent-e valamilyen veszélyt ez a génterápiás készítmény

- 5-10 év távlatában hajlamosít -e valamilyen jellegű megbetegedésre/rákra a vakcina?

2020. dec. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
23%

21. mi az, hogy "génterápiás"??? Látod te is leírsz olyat, ami nem igaz. Attól mert nem a legyengített vírust oltják be, hanem a vírus RNS-ének egy darabját, még nem lesz génterápiás. Nem változtatnak se a vírus, se az ember génjein semmit. Létezik egyáltalán olyan, hogy "génterápia"??

Nemzőképességet szívesen felhozzák, mivel "gyereket tervezőknek" nem ajánlják. De ezt elmondták, hogy miért és nem újdonság, a legtöbb oltásnál ez van: [link]

Semmilyen gyógyszert nem tesztelnek 5-10 évig és egyetlen oltásról se derült még ki, hogy hajlamosítana bármilyen megbetegedésre. Az oltás egyszerűen immunválaszt idéz elő. Az ember saját immunrendszere véd meg a fertőzéstől, nem az oltás.

2020. dec. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
0%

#18/21

Hvg-n, 444-en minden 5G-s cikknél a dühös reakció a leggyakoribb (vagy 2.). Ott is ugyanezek az idióták osztják az észt, akik most is az oltással kapcsolatban. 5G-vel kapcsolatban sem értenek kicsit se a technológiához. Az ember számára nem káros frekvenciák évtizedek óta megvannak határozva és használják azokat széles körben, az 5G-ben semmi új nincs, amit egyik ne ""sugároztak"" volna ránk, egyetemi oktatóktól kezdve minden hozzáértő elmondta ezt, de ez semmit nem számít egyeseknek.


Oltással kapcsolatban is ugyanez van: szakmai véleménynek 0% teret engednek az ellenzéki orgánumok IS és click-bait cikkekkel éltetik az idióta olvasóik konteóit. Lehet ha igazuk van, lehet ha nincs, nem ez a lényeg. Véleménye mindenkinek lehet, de ha semmi tudás nincs mögötte, akkor nagy különbség nincs az 5G chip-től rettegő, meg a hosszútávú hatások ismeretlenségére hivatkozó véleménye között.

2020. dec. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
79%
A fenevad belyege, amit mindenkinek viselnie kell.
2020. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
25%
Az ilyen prolik kommentjeit elolvasva legalább megnyugodtam , hogy én 26 évesen viszonylag gyorsan fogok a vakcinához hozzájutni.
2020. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
86%
Nem sok konkurenciád lesz. Én biztos nem.
2020. dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
24%
Ok, köszi. Én nyáron már szeretnék utazni, normális életet élni, ezért is vagyok a kevésbé rosszabb opció mellett, beoltatom magam. Mindenki más meg járhat továbbra is maszkban, illetve maradhat otthon.
2020. dec. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
72%
A maszk viselése ugyan úgy kötelező lesz neked is nyugod csak meg kis Gedeon
2020. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
46%
28. miért is lenne kötelező a maszk viselése annak, aki nem tud fertőzni, mert nem tud megfertőződni?
2020. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
83%

Az egyik fajta vírustól

De az angol agresszív vírus ellen is véd mi mutálodot?Szerintem nem.

És még jönnek a társaik majd

2020. dec. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!