Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarokat miért utálják...

A magyarokat miért utálják ennyire a szomszédos országok?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom ők kebeleztek be magyar területeket és nem fordítva, tehát ez csak valami védekező reflex amikor a bűnös az áldozatot hibáztatja?
2021. jan. 3. 20:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Nézd meg ezt a videót:


Milyenek a magyarok Bukarestben kérdeztünk körbe!

https://www.youtube.com/watch?v=e6r5cvStl8Q

2021. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a 8%-as válaszadót annyival kiegészíteném, hogy az ottani oktatás is a magyarellenességre neveli őket. A szlovákoknál, románoknál gyakorlatilag úgy néz ki a történelem, hogy voltak a boldog békeidők, aztán jöttek a gonosz magyarok, és utána a pokol. A szerbeknél, horvátoknál csak félig van így. Meg ezt megkavarják történelemhamisításokkal is. Aztán a "baráti" nyugati népek is adják alájuk a lovat (leginkább a franciák, remélem kapnak pl. az araboktól a pofájukra).

Azt megjegyezném, hogy a horvátokkal azért volt néhány pozitív tapasztalatom, ugyanis ott több idegenvezető, bemutató hajlandó volt, és tudott is magyarul beszélni. Romániában meg térdepelve kellett könyörögnünk a román idegenvezetőnek egy aranybányánál, hogy ne franciául, hanem angolul beszéljen. És volt 2 francia látogató 30 magyar ellenében.

2021. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#8 bocsánat. Valamiért gyakran írok # helyett % jelet.
2021. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%
Valahol mélyen ők is tudják, hogy igazságtalanul kapták meg az országunk részeit, és ezt azzal ellensúlyozzák, hogy kineveznek minket minden szarnak. Ahogy írtad, tipikus esete az áldozathibáztatásnak.
2021. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
79%

Én még nem vettem észre hogy utálnának. Volt többször is, hogy romániába kellett kimennünk megjavítani gépeket. Nem mindig, de sokszor kaptunk ebédet, üdítőt. Ez itthon nem jellemző. Ne értse félre senki, nem várom el hogy etessenek, miközben a munkámat végzem. Csupán érdekes, ha annyira utálnának, nem hiszem hogy az asztalukhoz ültetnének.

A szerbeknél csak a szabadkai piacon jártam. Ott is mindegy volt nekik hogy honnan jöttem, csak vasároljak.

2021. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Egyrészt a politika miatt, másrészt pedig emiatt a sirábkozás miatt.
2021. jan. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
27%
Nem utálnak annyira mint ahogy szeretjük gondolni.
2021. jan. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
68%
Mert hiányosak és hamisak a történelmi ismereteik.
2021. jan. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!