Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy 5000 embert beoltott...

Most hogy 5000 embert beoltottak és lassan mindenki részére elérhetővé lesznek, be fogod magad oltatni?

Figyelt kérdés
Jelenleg is van raktáron még 35 000 vakcina és csak jönnek és jönnek már.
2021. jan. 4. 09:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%

Én nem. Nem gondoltam meg magam. Továbbra sem akarom Beoltatni magam. És nem érdekel mit gondolnak erről mások, meg hogy mennyire szolidáris ez. Akkor sem.


Ha pedig tűzzel-vassal, bármi áron be akarnak majd oltani (nem hinném de minden lehetséges) akkor egyszerűen beadom a menekültkérelmem Fehéroroszországba. Ott biztos nem fognak ilyesmivel csesztetni. Oké nem éppen a demokrácia fellegvára finoman fogalmazva, de még ott megrohadni is jobb mint Beoltatni magam ezzel.

2021. jan. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
1%

Nem érzem, hogy különösebben szükségem lenne rá, de ha véget akarunk vetni ennek az egész helyzetnek, normális korlátozás mentes életet akarunk akkor vállalnunk kell az oltást.

Persze ha már vállalom akkor legalább legyen nyugati, oroszt azért nem kérek..

2021. jan. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
54%
Én fiatal is vagyok, nem is vagyok veszélyeztetett, de regisztráltam az oltásra, mert azt gondolom, ez a társadalom érdekében így helyes. A Sinovac részemre ugyanúgy jöhetne, mint a Pfizer.
2021. jan. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"én nem is teszek már hozzá semmit."


Köszi!

2021. jan. 4. 12:17
 15/18 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Eszem ágában sincs, - hogy azután ott folytathassam, ahol abbahagytam! Maszk marad! Évente többszöri cécó! Sorban állás/ülés! Fertőzőképesség marad! A vakcina hosszútávú hatásait még az sem ismeri, aki kotyvasztja! Szórakozzon ezzel, akinek hat anyja van! Akinek kell, ott a részem!
2021. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én oltatom magam
2021. jan. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha ezzel véget vethetünk a vírusnak akkor igen
2021. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nem érem el a korhatárt :(
2021. jan. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!