Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc felesége...

Gyurcsány Ferenc felesége lesz 2022-ben az ellenzék jelöltje?

Figyelt kérdés
2021. jan. 5. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
valószínüleg
2021. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Megkérdeztem a 6 pártot, aszonták, igen.
2021. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Vagy ő, de Jakab is benne lehet, sőt Gergő is (de tudjuk ő most a fővárosra koncentrál...
2021. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Tulajdonképpen teljesen mindegy, lehetne Iszákos Józsi is Karakószörcsögről.

Itt orbán ellen szavaznak, nem pedig jakabra/karácsonyra/gyurcsányra.

2021. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobb, ha nem.
2021. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mert egyre nevetségesebb az a kínlódás amit csinálnak. Ha nem a gyülöletpolitikával lennének elfoglalva és maradna mindenki az értékrendjeinél,sokkal közelebb kerülnének a kormányzáshoz. Most összefogásról beszélnek,de ahogy közeledik 2022 ,nehézlesz eldönteni,hogy kié legyen a hatalom. A másik,hogy láttuk már azt is, hogy a Vónáéknak sem működött. Ebből tanulni kellett volna,de a jakab az egy bohóc. Szándékos a kisbetű az ő nevénél. A mi hazánk az,aki talán talán, de nekik még ez az idő kevés. Én borítékolom,hogy 2022-ben is a Fidesz nyeri a választást. És szerintem aki reálisan látja,az mind ezt látja. Ez van. ELLENZÉK?SZEDD MÁR ÖSSZE MAGADAT?AZTÁN NE EGYMÁST CSOKOLGASSÁTOK,HANEM VÉGEZZETEK ÉRDEMI MUNKÁT!!! A gyűlöletpolitika nem az.
2021. jan. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!