Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek nem féltek egymaga...

Budapestiek nem féltek egymagatok kimenni az utcára? Rengeteg drogos férfi van Budapesten

Figyelt kérdés

nem féltek Budapesten? Drogos férfiak vannak nem rég egy drogos cigány férfi késelt meg egy buszsofőrt ,nem riadnak meg a börtöntől ezek a cigány drogos munkakerülők ,Budapesten nagyon sok ilyen agresszív férfi van.



Nem féltek a bkv buszon villamoson stb? az utcán?


főleg nőként,még férfiként is veszélyes menni az utcán nem még szép fiatal nőként.


kirabolhatnak megtámadhatnak ilyen nagyvárosokban Budapest Szeged Debrecen stb nagyon sok aberált beteg ember van.



2021. jan. 5. 18:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy, hát mind drogozunk tesa
2021. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a tökös csajoktól félek
2021. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Félj ám kérdező, kirabolhatnak, megtámadhatnak, agyonüthet egy meteor, elnyelhet a föld.....
2021. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszfiúként számtalanszor sétáltam le hajnalban a Blahától a Keletiig mikor sok időm volt party után az első vonatig. Soha nem szólt hozzám a kutya sem..
2021. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Drogosoktól félni, miközben Gyurcsányok meg Orbánok futkosnak őrizetlenül???
2021. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Egy pesti (ballipsi) nem fél senkitől, hiszen mi vagyunk a leggonoszabbak, nemzethy jobboldaly keresztény konzervatyv kisbabákat ebédelünk, és áldozzuk fel sorosnak, hogy így segítsük elő a nemzeth togyását, és hogy ne nőhessen fel több nemzethy keresztény jobboldaly konzervayv hazaffy!
2021. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Soros tényleg kisbabákat eszik? 😶
2021. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
#7 igen. Tegnap is megetettem egy, neki csemegének számító szőke kékszemű nemzethy jobboldaly növendék kisbabával. A barna, migráns gyerekeket nem szereti. Csak az fehér! Csak azt szereti! Más gyerekre rá se néz!
2021. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező valószínűleg falun/kisvárosban él - mondom ezt úgy, hogy én is faluról származom. Azért mondom, mert én is hasonló véleményeket hallok a falumból, mikor szóba elegyedek valakivel (pl. nagyi).


Azonban ez nincs így. Nyilván vannak/voltak rizikósabb környékek, illetve "bárhol érhet bármi". De ez csak azért tűnik így, mert sok ember él kisebb helyen.


Én éjszaka jártam a Blahán tök részegen, lesétáltam az Oktogontól a Népliget buszpályaudvarig szintén teljesen készen, és még megannyi dolog. Egyetem elején nagyon sokat jártam éjszaka a várost, soha semmi bajom nem volt - igaz férfi vagyok, de tipikusan az az alkat, akivel kikezdene egy rossz szándékú ember.


Annyi a titka a dolognak, hogy nem kell megbámulni senkit, ha pedig netalántán odamennek az emberhez nem kell megijedni - vagy továbbsétálunk vagy kivágjuk magunkat.

2021. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem félek, bízok istenben, és szárazon tartom a puskaport.

Egyébként Soros nem eszik kisbabákat, de az abortált csecsemők őssejtjeit azért felhasználja.

2021. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!