Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ciki fideszesnek lenni?

Ciki fideszesnek lenni?

Figyelt kérdés

Sok kérdés alatt, illetve válaszban lehet olvasni, hogy "nem vagyok fideszes, de..." meg ehhez hasonlókat, de mindig kilóg a lóláb (tipikus fideszes szólamokat puffogtatnak).


Ez egy stratégia (azt gondolván, hogy magukat függetlennek beállítva meggyőzőbbek) vagy egyszerűen ciki fideszesnek lenni?



2021. jan. 7. 16:23
A kérdező szavazást indított:
Nagyon
Á, dehogy...
46 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Az biztos, hogy nem nagyon reklámozza senki, legalábbis szemtől szemben. Nekem még olyat se mondott senki, hogy a fideszre szavazott volna. Biztos szégyellik.
2021. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon sokan azért szavaznak rájuk, mert nincs ellenzéki alternatíva. Most 2022-ben mivel a jobbik összeállt a fletóval, így a jobbik szavazók is a fideszre szavazhatnak, alternatíva híján. Érdekes lesz.
2021. jan. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon ciki, mert vagy arról árulkodik hogy egyszámjegyű az IQ-d vagy arról hogy haszonélvezője vagy a mostani rendszernek.
2021. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem Fideszesnek lenni ciki, hanem birkának lenni. Az pedig van bőven mindkét oldalon.
2021. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
#2 Erről álmodozik a fidesz csürhe? Nem így lesz...Aki a jobbiknál maradt, az annak tudatában tette, hogy közös lista lesz.
2021. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Én a Fideszre szavaztam legutóbb, életem első szavazásán, a jövő évin még gondolkodom, de ki másra lehetne? Az egyesült ellenzék egy darab kulát nem ér, a kétfarkú kutyapártra lehetne szavazni, de értelme semmi, úgyhogy nagy valószínűséggel marad a Fidesz. Még mindig ez a legnormálisabb párt az összes közül, ha nem lopnák el a világ összes pénzét, akkor még azt is lehetne mondani, hogy egy jó kormány a mostani. A vírushelyzet miatti intézkedések miatt lehet haragudni Orbánra, de minden országban ez a hülyeség megy, sok helyen szigorúbban, úgyhogy ezt nem lehet rájuk fogni.
2021. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6


Azzal, hogy a fideszre szavazol, részt veszel az autokrácia építésében.

2021. jan. 7. 18:43
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Ahol rögzíteni kell egy természetes folyamatot az alaptörvényben, hogy csak nő szülhet; ott nagy bajok vannak.
2021. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Tudom, de ez nem biztos, hogy rossz, legalábbis én nem vagyok akkora híve a demokráciának. Vírus nélkül eszükbe se jutott volna, hogy ennyire korlátozzák az embereket, hogy mennyire élnek vissza ezzel a helyzettel, az majd kiderül, de azért ők is tudják, hogy meddig mehetnek el, például hosszú ideig nem tarthatják érvényben a kijárási tilalmat. Aztán ki tudja, mert nem sokan szoktak lázadozni, úgy meg semmi változás nem lenne. Vagy ha tényleg világméretű diktatúra épül, és mindehol úgy kell táncolni, ahogy fütyülnek, az megint nem a Fidesz hibája. Mindenesetre érdekes lesz, hogy mit hoznak ki ebből, viszont ha jövőre is győznek, esetleg még 2/3-dal is, akkor tényleg lehet úgy kalkulálni, hogy Orbán haláláig nem lesz kormányváltás.
2021. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%

A Jobbik megszabadult a szélsőséges kullancsoktól, innentől kezdve együtt fog mindenki húzni az Összefogással!

Én a demokrácia híve, az európaiság érdemi megélésének a pártján vagyok: ezt Orbán képtelen biztosítani!

2021. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!