Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tiltja a facebook...

Miért nem tiltja a facebook Gödi oldalát?

Figyelt kérdés

Szándékos manupulációt láttam eddig is benne, de 31-i posztja kiverte a biztosítékot nálam: egy biztonsági tűvel oltják az elnöknét, és abban a színben szeretné feltűntetni az eseményt, hogy az kamu, egy olyan videóval amin egy biztonsági tű látható kiemelve, amit oltás után szakszerűen használ az oltó.

Persze a nagyrészt tudatlan buta követői bevették, vagy 5% jött rá hogy mi is látható a képen.

Ez tényleg nem meríti ki a rémhírterjesztés folgalmát? Jelentsük minél többen a videót és manupilatív posztjait!



2021. jan. 8. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Mindenkinek szíve joga abban hinni amiben akar, ezáltal Gödény sem vehető el mert ő csak kitart egy magán vélemény mellett.

Személyi jogokat nem sért posztjaival így szabad akaratából posztolhat amíg tartja magát ehhez.



Most ha én kiírom Facebookra, hogy aki elütteti magát egy autóval az immunissá válik a vírussal szemben és van olyan barom aki el is hiszi akkor az meg is érdemli. Természetes szelekció.


Egyébként megnyugtatlak, a Gödény követők 90%-a csak álszenteskedik és röhögni jár oda a Facebook oldalára, közben ha a biztonsági őr rá szól a bolt bejárata előtt, hogy vegyen fel maszkot már a fülét, farkát behúzza.

2021. jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy ez túlnőtt már azon a szinten hogy kimondja a véleményet (amivel nincs baj), hanem megtéveszt és befolyásol enbereket olyan témában, amiben a tudomány álláspontja szerent egyértelműen nincs igaza, és manipulatív megvágott videókat és szövegeket oszt meg.

Sajnos ennek köszönhetően országunkban akarják a legkevesebben beoltani magukat még azok közül is, akiknek valóban nagy szükség lenne rájuk. Pár hónapja még ők pampogtak a normális élet mellett, most meg az oltás ellen kampányol gőzerővel, mi meg ülthetünk majd otthon egész nyáron neki köszönhetően.. És akkor a halottakról ne is beszéljünk.. :(

2021. jan. 8. 13:23
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Gődény hord maszkot a boltban, stb? Szokott erről írni?
2021. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Csak a puhány gyengék oltatják magukat. Az erősnek nincs erre szüksége
2021. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Mert igaza van. És nem tudják hazugságon fogni.
2021. jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
3: állítólag valaki látta anélkül, itt gyakorin irta, bár nem tudom mennyi valóságalapja lehet. Pénze van bünte az biztos, 100x annyit össze tud ezzel haknizni
2021. jan. 8. 13:38
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Látod mi lett abból is hogy egy napig szekaltak egy kicsit.

Nem csakhogy a hívei háborogtak de olyan szintű közéleti személyiségek is mint Puzsér mondjuk akiket elég sokan követnek.


Nem ez kontrapoduktiv lenne.

2021. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem ez bűncselekmény, sok éves börtönt érdemelne a kamupártos lopásával együtt. Szerintem még ő maga sem hiszi el ezt a sok hülyeséget, de a pénz fontosabb, mint hogy embereket öl meg.
2021. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, hogy is mondjam, Zuckerberg és Gödény ugyanolyan kisebbségi tolvajok, szélhámosok... Bár most kicsit ellenkező oldalon állnak. Ahogy őseik pl. a Szovjetunió és Izrael/USA vonatkozásában.
2021. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyik a rosszabb, ha tényleg ennyire ostobán gondolkodik, és ennyire tudatlan gyógyszerész léven is, vagy ha szándékosan tudja hogy nagyon sok buta tudatlan ember van, akiket egy jó sztorival simán meg lehet vezetni, bármit elhisznek ami kicsit is összeesküvés szagú.
2021. jan. 8. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!