Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megszűnt a migráció? Egyetlen...

Megszűnt a migráció? Egyetlen egy migráns se szándékozik már az országba belépni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy nincsenek a migránshelyzetről semmi hírek, ezek szerint akkor megszűnt a vándorlás? Senki nem akar a határon illegálisan átlépni? Legalább ez a probléma meg lett szüntetve.

Vagy most a koronavírus és a vakcina nagyobb hírértékű?


2021. jan. 8. 14:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%

kilencke

Fordulj már meg a lovon,rossz irányba van a fejed a menetirányhoz képest.

2021. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%
Majd 2022-ben újraindul a Soros-Brüsszel-migráns trió.
2021. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Légyszíves menjetek le a déli határhoz, és mondjátok ugyanezt a rendőrök, katonák arcába! Gag lenne egy videofelvétel a puskatusról az orrnyergetekben 0.3-tól...
2021. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

2019-ben nem sikerült 4 alkalommal, mert se rendőrt, se katonát, se migráncsot nem láttam arrafelé.

Bár Bihácson a szállodában volt egy pár fejkendős nő az étteremben a gyerekeikkel, beszélgettek, késsel villával ettek, méghozzá nem minket. A kint hagyott pár 10 milliónyi értékű motorok is sértetlen maradtak :)

2021. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#14 Hogyan jutottál be a műveleti területre? Mert azon kívül tényleg keveset lehet látni, te nagyonokos...

"...

-Zombik nem is léteznek!-

-Szívesen!"

2021. jan. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#15 ti riogattok, hogy 4000 milliárd migráncs veri a kerítést, és ahol nincs ott màr megették a munkahelyeket is.


De valahogy nem láttam ezeket az állapotokat se boszniában se Szlovéniában se horvátországban.


Azért már többször lett említve hogy ki lehet rakni a migráns fertőzött részekre bárkinek elérhető webes kamerákat. Kínából pár 1000 Ft ért lehet rendelni. Kitenni a netre, és akkor végre láthatnánk hogy mitől kell rettegni, valós időben.

2021. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
39%

#16 Lemehetsz délvidéki, határközeli falvakba is. Kérdezd meg az ott élőket, tölts el ott egy hetet. Nem kell neked kamera! Menj oda, hogy a saját szemeddel lásd és legyen lehetősége a kecskeb4szóknak a szexuális életre ;)

Az lenne a riogatás, ha ugyanannyi selejt lenne megint a Keletinél. Akkor beszartatok, mi? Most,hogy nem a szátokban van a szar, úgy már nem is létezik.

Baszki alig várom a kormányváltást!

A katonák mehetnek haza a családhoz, ti meg kerülgethetitek megint a nyomikat Pesten. De ha akkor nyígtok, leverek minden ilyen nagypofájú senkit a francba.

2021. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17 dehogy megyek le mit csináljak ott? Mondom, voltamis, nem volt semmi. Ahogy a határ túlsó oldalán sem, ahol állítólag végtelen migráncstól kell rettegni 🤣


De kell kamera, mert meg kell mutatni mi van ott. Vagy talán nincs mit mutatni? 🤨


Nem szartam be, miért szartam volna a keletiben tartott átutazók miatt? Vettem volna be pártunk és kormányunk provokációját?


Nyomikat kerülgetni? Kiket? Talán titeket, komcsikat, a békameneten? Jó lenne :)

2021. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
39%
#18 Mekkora troll provokátor vagy! Nem voltál lent, nem láttad, és azért nem tartasz tőlük, mert fingod sincs, kik ezek. De persze hajtogasd tovább a hülyeségeidet...
2021. jan. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#19 de voltam. Nem volt vagy semmi. Ahogy most sincs semmi.

Csak nektek komcsiknak mindig kell valami rettegni való.


Egyébként akkor amikor jöttek a migráncsok, azzal sem volt semmi probléma, mert elvileg kifizették a vonatjegyüket. Aztán amikor a kormány letiltotta őket a vonatokról, ehelyett ingyen fuvaroztatta őket határtól határig, na az már mondható veszteségnek.


De az is régen volt.


Én nem hajtogatok hülyeségeket tényeket írtam. Te rettegsz képzelt ellenségektől, egy olyan helyen amit az ott lakók is szívesen elhagynának, nemhogy beköltöznének újak.

2021. jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!