Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz kormányváltás 2022-ben?

Authorless kérdése:

Lesz kormányváltás 2022-ben?

Figyelt kérdés
Most olyasmiket hallani, hogy szinte az összes ellenzéki indulna a Fidesz ellen. Szerintetek leváltják a Fideszt?

2021. jan. 8. 18:40
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Nyuggerek 80%-a a Fideszre szavaz, mert megveszik őket utalványokkal, nyugdij prémiummal,krumplival stb... Jobb is, hogy az interneten tájékozódik, ott legalább hihetőbb tartalmak vannak többnyire.
2021. jan. 9. 16:07
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Minden korcsoportban a Fidesz legnepszerübb, így a ynugdíjasok között is, de egyébként arányaiban a Fidesznek nem a nyugdíjasok, hanem a középkorúak között a legnagyobb tamogatottsaga. Aranyaiban a nyugdíjasok között a DK/MSZP között atlagfeletti.
2021. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

A nyuggernek a hihető tartalom az, amikor a postás meghozza a nyugdíját és az nem veszít a vásárlóerejéből. A Fidesz agazdaság teljesíményéhez kötötte a nyugdíjakat. Tehát nem akkor van emelé és prémium, amikor már nagyon verik az asztalt. De nem is akkor van, amikor szavazatot kell ezzel vásárolni.

Azt nehéz a Fidesz hibájának említnei, hogy kiszámíthatóságot adott a nyugdíjasoknak.

2021. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
40%

19. te élsz a buborékodban, mert nem érezted a saját bőrödön (vagy csak nem vetted észre), hogy ezek mire képesek a pénzért és a hatalomért. próbálj vinni pl. egy sikeres vállalkozást, ami a saját szektorában az ország legnagyobb árbevételű cége és nézd meg mi történik (megmondom, ha nem vagy fideszes, akkor nemes egyszerűséggel elveszik - és miközben pakolod az irodádat, még odavetik gúnyosan, hogy "rossz oldalra szavaztál").

így megy ez.

döbbenetes számomra, hogy egy ilyen banda még tud támogatókat szerezni, de sajnos el kell ismernem, hogy kitűnően csinálják a maguk szempontjából.

2021. jan. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Amerikában elküldik a hataloméhes vezetőket (Trump), Magyarországon pedig újraválasztják őket...
2021. jan. 9. 18:21
 26/29 anonim ***** válasza:

24!


Vannak vállalkozó ismerőseim és megélnek a vállalkozásukból. Én is bedolgozok nekik. Senkit sem érdekel, hogy 4 évente kire szavaznak. Mindig is a versenyszférában dolgoztam és sosem volt szerepe annak, hogy a vezető melyik párttal szimpatizál.


(Kivéve egyszer: Amikor SZDSZ-es ember volt a tulaj. Hozzá be lehetett hízelegni azzal, ha nyomattad munkahelyen a libsi propagndát. A legnagyobb naplopók voltak a kedvenvei és csak 1 év után vette észre, hogy mi a szitu.

2021. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
60%

"Vannak vállalkozó ismerőseim és megélnek a vállalkozásukból"


Nagyon örülök, már csak arra kell vigyázniuk, nehogy kiemelkedően jól menjen a biznisz. Akkor rájuk szállnak. Persze, hogy nem érdekli őket, mert "aprópénzért" nem hajolnak le (ne értsd félre, nem én gondolom, hogy az ismerőseid aprópénzért dolgoznának, hanem azoknak aprópénz, akiknek az igazán jól menő dolgokra fáj a foguk). Amíg csak egy "szürke" vállalkozó vagy, aki jól megél, de semmi különös, addig nem vagy feltűnő, ezért valóban senkit nem érdekel, hogy kire szavaztál.


Te is kiemeltél egy egyedi példát (SZDSZ), lehet, hogy kivétel, én is elmondtam egyet (a családommal történt, bíróságon kötött ki a dolog, ahol a bíró először hüledezett, hogy mit tettek és azt mondta teljesen egyértelmű, hogy nekünk van igazunk, de hát sajnos az utolsó két tárgyalási napra már leváltották, a másik bíró meg véletlenül ellenünk döntött), az is talán kivétel, bár hasonlóról többről is tudok.


Meg hát azért van különbség a két dolog között, hogy valakihez hogyan lehet behízelegni, meg hogy kiragadják a kezedből az ország legnagyobb bevételű és forgalmú x helyét és röhögnek, hogy rossz helyre szavaztál. Bár 2 évvel később volt egy rövid összefutás az új "tulajjal", ő akkor azt mondta, "ne aggódj, már tőlem is elvették" - nem mintha ez bárkit is vigasztalna. Vannak nagy meg még nagyobb halak.

2021. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
27-es: A Fidesz elvette a vállalkozást, csak mert nem a Fideszre szavazott? Valahogy nem értem
2021. jan. 10. 00:46
 29/29 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem fog sikerülni. Gyurcsány és az MSZP jelenléte sok szavazót elfog tántorítani, hogy ne menjen szavazni. Vagy x-eljen a fideszre vagy szavazzon pl a Kutyapártra. Meg sok régi momentumos is kivan akadva, hogy FGYA azt szajkózta,,, soha nem állunk össze Gyurcsánnyal.... Mostmeg... Nameg a szélsőjobb Jobbik is feladta az ideológiáját... 750 ezer szavazó eltűnt. És az nem a DK-hoz ment többnyire...
2021. jan. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!