Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik régen fideszesek voltak...

Akik régen fideszesek voltak mostmár miért lennének képtelenek újra a fideszre szavazni?

Figyelt kérdés

Akik régen fidesz szavazók voltak azoknak mi volt az utolsó csepp a pohárban a fidesz részéről, ami miatt úgy döntöttek nem szavaznak többet erre a pártra?



Értelem szerűen olyanoktól várom a választ akik valamikor fideszesek voltak



2021. jan. 10. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Mert a polgári, európai értékrend helyett posztkádári kommunizmust vezettek be putin-i mintára.
2021. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%

Miért lennének képtelenek rá?

Nem tűnt fel neked hogy ma több a fideszre szavazó mint volt korábban?

2021. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
2: Ez az állítás nem igaz már. :)
2021. jan. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az OKJ megszűntetése nekem egy óriási pofon volt. Két éve nagy álmom egy bizonyos szakma megszerzése és ebben a szakmában való elhelyezkedés, de eddig mindig másra kellett a pénz. 26 évesen senki sem tartana el amíg 3 évre beülök az iskolapadba, úgyhogy ez elúszott. Csak reménykedni tudok hogy valamilyen formában a jövőben visszahozzák a régi rendszert. Ami engem ugyan nem érint, de felháborítónak tartom, hogy egyedülállóknak ellehetetlenítik az örökbefogadást. Aki egyedül van, maradjon is egyedül élete végéig? Az értelmetlen, de az életet jelentős mértékben megnehezítő korlátozásokról már ne is beszéljünk. Nyolc előtt néhány perccel közlekedési káoszt van a kijárási baromság miatt. Törjék össze magukat az emberek hogy haza érjenek nyolcra, mert rettenetesen nagy járványügyi kockázatot jelent ha valaki a saját autójában ül este nyolc után. Az utcán ne lézengjenek emberek, rendben, de a saját autómban egyedül ülve kit veszélyeztetek járványügyi szempontból? És akkor a vendéglátósok megélhetésének veszélybe sodrásáról még nem is beszéltem. Egyszerűen mindenkibe igyekeznek belerúgni valamilyen formában. Köszönöm de nekem elegem van a Fideszből.
2021. jan. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%

#4 Nem szűnt meg az OKJ.

Azok, amikhez érettségi IS kell, azok indulnak iskolai rendszerű képzésben a tanfolyam helyett és lehet esti tagozaton is végezni, nem csak nappalin. Pontosan azért hogy lehessen mellette dolgozni is. Itt van egy szakképzési centrum az ottani képzési lehetőségekkel példának: [link]

Emellett a felnőttképzésben továbbra is lehet szakmát tanulni, úgy ahogyan ezelőtt és ezek között is van olyan amit az állam támogat. A többség persze fizetős, mint eddig is volt. Ezek nem szakmai bizonyítvánnyal, hanem tanúsítvánnyal végződnek ami a megszerzett tudást biztosítja. nem lesz azonos értékű a szakképzéssel, hiszen nem is lehet egy pár hónapos tanfolyamon olyan szintű szaktudást megszerezni, mint egy 2 éves esti képzésen.

2021. jan. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok Fideszes, de vannak ilyen ismerőseim. Par példa:


- Volt főnököm valamikor 2002-2010 között pártolt el a Fidesztől, de főleg 2010 után utalta meg igazán. Fő gondja az volt, hogy a nyugatbarát, piacbarát vonalról átmentek az autokrata, baloldali-populista vonalra, ő meg jobboldaliként ezt nem nézte jó szemmel(szerintem nincs teljesen igaza, ennek korábban is voltak jelei).

- Volt edzőm. Ő 2010 után pártolt el, az ő politikai éleslatása sokkal gyengébb, agyatlanul pártotla a Fideszt, most meg agyatlanul szidja gyakorlatilag azon populista politika következményeiért, amiket ő is támogatott anno. Ő amúgy itt is hagyta az országot par éve, korabban az LMP színeiben indult országgyűlési képviselőjelöltként is.

- Középiskolai osztálytársam valamikor 2010 után. Őt főleg a hazudozások, sajtószabadság sárba tiprása zavarja. Ugyanúgy rühelli Gyurcsányt is, hasonló okokból, anno ott votl a TV székháznál, róla készült nagy méretű kép volt anno a Népszabadságban, igaz sál volt az arcán, ezért aki nem tudta, nem ismerte fel.

2021. jan. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Ezért nem vagyok 2011 óta:

-ellopták az mnyp pénzemet

-adóemelések

-forint árfolyam földbe állítása

-komcsiskodás, kádár rendszer visszaépítése

-lopások, lőrinc, és a többi

-komcsi propaganda művelése

2021. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!