Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen ember lehet magánéletbe...

Milyen ember lehet magánéletben Orbán Viktor?

Figyelt kérdés

Médiában egy vicces, kedves embernek mutatják, aki nagyon szereti az időseket.

De szerintem azért ő más milyen ember, nem tudom nem ismerem személyesen.. Mondjuk mikor beszélt egy orvossal a lélegeztető gépekről a saját videójában ott azért meglepően nem az a kedves ember volt


2021. jan. 11. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Futballrajongó, humoros fickó lehet. Sajnos a politikai munkássága szar, de magánemberként lehet jó fej.
2021. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

A kínai horoszkóp szerint a főnök Nyúl (víz nyúl) (Harmonet.hu)


A Nyúl évében születettek tulajdonságai

Diszkrét, figyelmes, nyugodt és udvarias vagy. A Nyúl általában megbízható, jóindulatú és nagyon kedves, nem csoda hogy olyan sokan szeretnek. Sok a barátod, de számodra mégis a család a legfontosabb. Szeretsz anyáskodni, ápolni, gondoskodni másokról. Olykor kicsit nehezen döntesz, főleg fontos kérdésekben, bár megpróbálod erősnek mutatni magadat. Sok Nyúl igen konzervatív. Nem sietsz el semmit, életedben fontosabb szerep jut a biztonságnak. Nehezen szánod rá magadat a változtatásra. Kiváló házigazda vagy, vendégeid imádnak.


Negatív tulajdonságok: A Nyúl árnyoldalához tartozik érzékenysége, gyanakvó természete és sértődékenysége. Hangulatember lévén hol vidám, hol levert vagy minden látható ok nélkül. Sajnos a kritikát is nehezen viseled. Büszkeséged a vereséget sem viseli el, ezért inkább, ezt elkerülendő, meghátrálsz a kihívások elől. Biztonságkeresésed miatt pedig hajlamos vagy, elveszítve önállóságodat, túlontúl párodra támaszkodni.


Víz-Nyúl: Benned fokozottan gyűltek össze a Nyúl tulajdonságai! Menekülsz minden elől, ami túl nehéznek, vitásnak látszik. A veszekedésektől rettegsz, a nyugalomért bármire képes lennél. Szeretnek téged, hiszen nincs nálad nagyszerűbb barát a világon.

2021. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

Én nem vagyok horoszkóp-hívő, se ezotéria vallású, meghagyom a keletieknek.


OV szerintem kb ugyanolyan lehet,mint ahogy különben viselkedik. Tök rendes,normális ember.

2021. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
veri az asszonyt
2021. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!