Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy itt a sokkal fertőző...

Most hogy itt a sokkal fertőzőbb angol mutáció, beoltatod magad Covidra? Ez azért meggyőzött?

Figyelt kérdés
Ugye ez nagyon fertőtő már a gyermekeket is sajnos. Ez azért elég nyomós érv az oltásra. Így azért beoltatod magad? És ugye gyorsan kell meggondolni, mert már Németországba van az afrikai mutáció amire már nem hat a vakcina

2021. jan. 13. 17:22
A kérdező szavazást indított:
Igen, így már beoltatom magam
Amúgy is beoltattam magam
Nem oltatom be magam
Kivárok
72 szavazat
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
95%
A sokkal fertőzőbb,azt jelenti hogy könnyebben terjed.Nem pedig azt hogy súlyosabban megbetegít. Remélem segítettem helyretenni ezt a dolgot.Köszönöm a figyelmet.
2021. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
86%

Azt mondják hogy nem okoz súlyosabb tüneteket csak könnyebben terjed.


Így maradok ott hogy nem oltatom be magam. Nem veszélyes rám jobban mint eddig így továbbra sem félek. Nem győzött meg a riogatás de úgy látom hogy te viszont elkezdtél megint rettegni.

2021. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
23%
Azért ez a "rám nézve nem veszélyesebb, de legalább másfélszer annyi embert megfertőzök" mentalitás nagyon szép.
2021. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
82%
3) halovány fogalmad nincs hogy eddig mennyien kapták el hazánkban a vírust.Egyébként pedig oltasd magad,ennyi az egész.Magam elé engedlek,sőt az egész rokonságodat is.
2021. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
91%

Kár egymásnak esni oltásügyben, a spanyolnátha is elhalt magától 4 év alatt, mivel nem volt ellene oltás. És meghalt 20-50 millió ember.

Most van a covid ellen oltás, mégse akar a többség oltakozni, és eddig csak 1,9 millió ember halt bele, szóval van idő a végéig.

Oltani meg pont azért nem kötelező, mert állandóan mutálódik. Szóval mindenki maga dönti el, hogy oltással és tovább, vagy nem.

2021. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
80%
Minek?
2021. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
87%
Szarok a covidra. Influenza ellen sem oltattam magam soha, akkor ez ellen minek?
2021. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
21%

"már Németországba van az afrikai mutáció amire már nem hat a vakcina"

Ha nem hatna rá, mi értelme lenne az oltásnak? Különben meg honnan veszed, hogy nem hat rá?

2021. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
85%
Természetesen nem, mert nincs értelme. Ne egy rajtam kívülálló akárki akarjon befolyásolni ebbe az irányba, - ha meggondoltam magam, majd jelzem a megfelelő időben a megfelelő helyre.
2021. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
73%
Meg mindig nem veszitek észre hogy cirkusz az egész?
2021. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!