Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is úgy látja, hogy kár...

Árokpart kérdése:

Más is úgy látja, hogy kár előre félni?

Figyelt kérdés
A reggeli rádióinterjújában a Miniszterelnök úr megpedzegette, hogy ha nem jön az EU-n kívül más vakcina akkor nyár vége felé oldanák fel a korlátozásokat. Sok fórumon már nagyon megijedtek, pedig a korlátozásoknak rengeteg formája van és közel sem biztos, hogy mindegyik maradna nyárra. Úgy képzelem el legalábbis az én véleményem, hogy pl. nyáron a kijárási tilalom megszűnne, a vendéglátóhelyek, edzőtermek kinyithatnának, inkább a nagyobb szabású rendezvényeket nem lehetne tartani meg bizonyos létszám felett zárt koncerteket. Azt nem hinném, hogy ha a számok viszont párhuzamosan tovább csökkennének akkor egy az egyben maradna a mostani korlátozás este és éjjel katonákkal, rendőrökkel stb. Kinek mi a véleménye erről?
2021. jan. 15. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Énnekem teljesen mindegy, ígysem úgysem dolgozom, mert lusta vagyok és nem éri meg nekem egy egész havi stressz, hogy például vegyek egy új táskát, de július-augusztus végig a Lenti termálfürdőben szoktam lenni. Azt nyissák ki. Júliusig itthon barnulok, mert amúgy olyan fehér vagyok, hogy addig ki nem megyek strandra, pedig már megvannak a strandiruháim, ne tudd meg milyen szépek. Idén is hódítok.
2021. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Állítólag az EU-tól hetente 50 ezer vakcina érkezik, az havi 200 ezer. Tehát fél év alatt 1,2 millió, nyolc hónap alatt 1,6 millió. Kevés a nyájimmunitáshoz, és a korlátozások enyhítéséhez.
2021. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy a vírus furmányos módon visszavonult tavaly nyáron, mért ne tenné ugyanazt idén is?


Szerintem próbálnak megágyazni a kínai vakcina elfogadásának. Gondolom giga üzlet lenne, csak az a baj a nép nem fogadja el.

2021. jan. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint azt tavaly is láthattuk, nyáron visszaesik a fertőzések száma szinte nullára, korlátozások nélkül. Abszurd feltételezés, hogy akár mindenféle oltás nélkül közel nulla esetszámmal fent lehetne tartani szigorú korlátozásokat. Abból kb. lázadás lenne.
2021. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A miniszterelnök úr csak nyal a kínaiaknak, és csinálja a haveroknak a bizniszt. Nyáron, mint az köztudomású szabadságra megy a COVID, mert nincs újságíró, aki írna róla, meg kell a turizmusból a bevétel.
2021. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, megyek a Maldív-szigetekre!
2021. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2-es Ha tavaly nyáron vakcina nélkül tudtunk enyhíteni akkor most csökkenő esetszámnál már egy csomó ember addigra már be lesz oltva miért lenne indokolt a teljes korlátozások fenntartása. Nem azt mondom, hogy akkor nem lesz, de ez a jelenlegi ami november 11-e óta van ennyire szigorú korlátozást akkor már semmi nem indokolna.
2021. jan. 15. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!