Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a 25 év alattiak...

Mit szóltok a 25 év alattiak SZJA eltörléséről?

Figyelt kérdés
Végre megjött az eredménye, amikor aztmondta nem kell egyetemre menni, hanem OKJ szakma és munka.

2021. jan. 15. 18:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Kampányfogás
2021. jan. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Diszkrimináció! Nekem miért nem jár? Ugyan annyit dolgozok mint a 25 éves.
2021. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem örülök neki, mert elmúltam 25 éves 😐
2021. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

3# neked ennyi évesen már párt kellett volna találnod és 3 gyereket előre bevállalni, a 25 és több éveseknek ez a kedvezmény jár, mindenki megdolgozik érte.


A fiatal, hogy nem ment egyetemre, te meg azzal, hogy csinálsz 3 gyereket.

2021. jan. 15. 18:25
 5/25 anonim ***** válasza:
66%
Én sem örülök neki. Amikor én voltam fiatal, nem járt semmi. Gázártámogatás járt a családosoknak, de mire lett gyerekem, már eltörölték. Nem járt frissházas kedvezmény, sőt, amikor házat vettem, horror árú illetéket kellett fizetnem. Értem én, hogy támogatják a fiatalok gyermekvállalási kedvét, de azért ez nem köthető ahhoz. A 40 év felettiek is nehéz helyzetben vannak a munkaerőpiacon, nem csak a pályakezdők. Szerintem vagy jár mindenkinek, vagy ne járjon senkinek.
2021. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
45%
Nem értek egyet ezzel a kampányfogással, de az 5ös féle "ha nekem sz*r volt, másnak miért legyen jó" féle hozzáállással se...
2021. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

Ez már tipikusan a "kivéve a gyevi bírót" eset!


A törvény előtt mindenki egyenlő, de vannak egyenlőbbek.

2021. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
65%
Egy hónap múlva leszek 26... :(
2021. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
Nem mondtam, hogyha nekem szar volt, másnak is legyen szar. Azt mondom, hogy elegem van már, hogy mindig csak fizetek, nem kapok semmit. Jó lenne már, ha az én adómat valami értelmesre költenék, és nem másokra. Aki dolgozik, adót fizet, miért pont a fiatalok lennének ez alól kivételek? Inkább adja a betegeknek, akik munkaképtelenek.
2021. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%

Ha egy fogorvos, vagy mérnök 25 éves koráig tanul, és akkor áll munkába, rá nem vonatkozik, ha a Göcsörmonostori 16 éves elmegy kapálni, rá igen...


Az is elképesztő, hogy a pályakezdő nulla munkatapasztalattal többet fog keresni, mint az aki hasonló pozícióban van 5-6 éve.

2021. jan. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!