Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon mikor lesz...

Magyarországon mikor lesz legális a marihuána?

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 16:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%
A Mari hónalja már legális... :)
2021. jan. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%
Soha és ez így jó.
2021. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%
20-30 év, mire kikopik az a korosztály, akik szerint fű=heroin=gyilkosdrog, az alkohol, kávé és cigifüggőség meg vicces. Előbb nem várható szerintem lazítás sem nagyon kb utolsók leszünk Európában ebben is😀
2021. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
43%

Soha. Nálunk a pia a legális.

Pedig ahol legalizálták a canabist, ott 12%-kal esett vissza az alkoholizmus és kevesebben haltak meg az alkohol miatt, mint amennyivel többen a fű miatt.

2021. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%
Juhász Péter, a volt kendermagos csóka megpróbálkozott a politizálással, de csúnya véget ért. A Kendermag Egyesület megszűnt, az Együtt is megszűnt, ő pedig azzal írta be magát a köztudatba, hogy veri a feleségét, miközben a zavaros cégügyeivel és indokolatlan gazdagodásával nem tudott elszámolni.
2021. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%
Szólj tompikának hogy karolja fel az ügyet a fideszen belül. Ő hitelesen tudna érvelni a fű mellett.
2021. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
33%
Tőlem akármikor, én amúgy sem fogok szívni, és nem dohányzom, vagy iszom, vagy zabálok. A többi ember tőlem nyugodtan rommá drogozhatja magát, max elköltözök az Antarktiszra, vagy ahol marad még normál civilizált emberiség. Persze ha én lennék valamiféle fejes, akkor nyilván mindenféle drogot próbálnék visszaszorítani, hiszen az államnak és a gazdaságnak valamennyire működnie is kéne.
2021. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Sohasem
2021. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%
Amint haszna lesz a Fidesznek belőle. Mondjuk most is lehetne. Árulhatnák a boltok legálba, meg jó deresen megadóztatnák, mint a cigit. Nem is értem, hogy eddig miért nem láttak üzleti lehetőséget benne.
2021. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
#9 hiába az üzleti lehetőség, a szavazóbázisukat egy ilyen lépéssel radikálisan csökkentenék (begyöpösödött nyugdíjasok, fanatikus hívők)
2021. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!