Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyakorlatilag 14 éve korományo...

Gyakorlatilag 14 éve korományoz a Fidesz mint jobboldali párt. Akkor hogyan sikerült egy baloldali liberális generációt kinevelni?

Figyelt kérdés
Most vagyok 20 éves és nincs olyan ismerősöm aki, ne liberális lenne. És azt vettem észre hogy a modern nyugati balliberalizmus minden, ami a keresztény konzervatívumok ellentéte.

2021. jan. 20. 16:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
85%

"De most a Fidesz az aki eltöröli a fiatalok adóját nem ? 2022-ben"


Beléd rúgok, de kövi héten adok egy ezrest. Elfelejted, hogy beléd rúgtam?

Esetleg azoknál jöhet be ez az új szja mentesség, akik most csak 15-16 évesek, de mások átlátnak a szitán.

2021. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
78%

"Ha húszévesen nem vagy liberális, nincs szíved, ha negyvenévesen nem vagy konzervatív, nincs eszed.”

(Sir Winston Churchill)

2021. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

20

PL: ékezetekkel ír ékezetmentes helyett. Azaz magyarul.

2021. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
42%
#23 Es ezen kivul? Ennel valami tartalmasabb?
2021. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
63%

24

Az érték maga a tartalom, a LÉNYEG.

2021. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#21 Nagyon szomorú, hogy a magyar politikában senkit sem engednek változni és mindenki a 10 éves sérelmeket ismételgeti, ahelyett, hogy képes lenne megbocsájtani és túllépni rajta (ha már változatni úgyse lehet).

Fidesz ellen általában a legnagyobb érv, hogy őket is Soros pénzelte. Ja huszonpár éve. Azóta sok víz lefolyt a Dunán. Benőtt a fejük lágya és minden hibájuk ellenére a legkormányképesebb erő a mai Magyarországon, amit a választók 4 évente igazoltak (eddig)

2021. ápr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"Nagyon szomorú, hogy a magyar politikában senkit sem engednek változni és mindenki a 10 éves sérelmeket ismételgeti"


Nem vagyok benne biztos, hogy tényleg nekem akartad címezni (én jan. 20. 19:08 vok), de a fidesz nemcsak 10 évvel ezelőtt rúgott bele a fiatalokba. 2012-es ösztöndíj mizéria, 2015-ös 16-ös tanítanék mozgalom, ahol minden gyerek/fiatal soros bérencnek lett elkönyvelve és megvezethető idiótának. CEU (persze, keveseket érdekelt igazán, de a kormányzati lenéző és értelmiségellenes kommunikáció sokaknak átjött), aztán az MTA (akiket érdekel az akademikusság azok szintén foglalkoztak vele), utána az olyan kis húzások hogy épp kinek a lánya/fia kap vaskos fizetéseket és kinevezéseket, most pedig az egyetemek alapítványokba kényszerítése.


Én inkább egyetemi körökben forogtam, szóval ezért mondok ilyen példákat, de mondhatnám az OKJ koncepciótlan lederalását, a mindenkit idegesítő heti 5 tesit, az 50 óra közszolgálatot érettségi feltételként, ahol a fiatalok 80%-a igazából csak azt tanulja meg nagyon korán, hogyan lehet alibizni és papírokkal játszani és hasonlók.


A mai fiatalok fejében meg se fordult olyan messzire visszamenni, hogy Soros ösztöndíjakon rágódjanak, bőven voltak ügyek itt a második és harmadik Orbán kormányok alatt, ahogy most is vannak.

2021. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!