Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan ítéled meg a kormány...

Hogyan ítéled meg a kormány járvánnyal kapcsolatos intézkedéseit?

Figyelt kérdés
2021. jan. 21. 11:45
A kérdező szavazást indított:
Fidesz szavazó vagyok: szerintem jó intézkedéseket hozott a kormány
Fidesz szavazó vagyok: szerintem túlzóak az intézkedése
Fidesz szavazó vagyok: szerintem lehetnének szigorúbbak az intézkedések
Ellenzéki szavazó vagyok: szerintem jó intézkedéseket hozott a kormány
Ellenzéki szavazó vagyok: szerintem túlzóak az intézkedések
Ellenzéki szavazó vagyok: szerintem lehetnének még szigorúbbak az intézkedések
36 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
en sem csinalhattam volna jobban :)
2021. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
1# Mit csináltak olyan jól? Azt hogy még a járvány idején is csak a Sorosozás, migránsozás, meg az ellenzék szapulása megy, ahelyett, hogy a járvány kezeléssel foglalkozna.
2021. jan. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

Engek nem érint, úgyhogy nekem mindegy de aki étterem /edzőterem tulajdonos az most szívik mert valószínűleg változás továbbra sem lesz...

[link]

2021. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
54%
Lehettek volna szigorúbbak és már fel lehetett volna oldani. Nem kellett volna december 20-ig várni, hogy elkezdjen csökkenni az aktív fertőzöttek száma és rendesen lement volna. Most ez tudjátok mit ér, magától is így alakult volna a görbe, semmit nem segített az ingyen parkolás és az esti csicsika.
2021. jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 molnarmarcell21 ***** válasza:
74%
A számok magukért beszélnek. Többen fertőződtek meg és haltak bele, mint globálisan vagy a szomszéd országokban, tehát egyértelműen elrontották.
2021. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
#5 Így van összehasonlítva az arányokat Egyiptom, Bulgária és hasonló fejlettségű országokhoz lehet hasonlítani a számadatokat. Még az arányok sokkal jobbak bármelyik szomszédos vagy nyugati országban. Persze ez nem feltétlenül a kormány hibája, de nem is ártatlanok.
2021. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Sosem szerettem a fideszt, de az tény hogy az első hullámot nagyon jól kezelte (akkor egyébként pár százalékkal nőtt is a szavazótábora) de amit nyár óta csinál az már tényleg kritikán aluli.
2021. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

Ahogy dr Orbán Viktor Mihány Miniszterelnök Úr is fogalmazott, a védekezés sikerét a halottak számában lehet mérni.

[link]

Világ összes országát tekintve, Magyarország az 1 millió főre vetített halálozásban jelenleg a 13.

2021. jan. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
8# 5-ös vagyok és én is ezt az oldalt nézem és amúgy nem az 1 millióra eső halottat kellene nézni, hanem a ferzőzöttek és a gyógyultak arányát, mert a pl indiában egy-két százalék fertőződőtt meg, szemben az Egyesült Államokbeli 10%-kal és persze ha több a ferőzőtt több a halál eset is. Így a fertőzőttek és az elhunytak arányát kell nézni és akkor már benne is vagyunk a top tízbe csak ezzel nem büszkélkedik a kormány.
2021. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%
* A megfertőzödtek és az elhunytak arányát kell nézni.
2021. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!