Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megadatott a "választhatóság"...

Megadatott a "választhatóság" lehetősége?

Figyelt kérdés

Kormányinfó:

Választani lehet az engedélyezett vakcinák közül.

Az előre lefoglalt milliós számú vakcinák közül... :)

Itt eléggé nagy az ellentmondás!

Az "igényfelmérő" regisztráció nem kérdezi.Akkor mi alapján tudja a kormány,hogy melyik vakcinából rendeljen többet?!?

(Folytatódik a propaganda mellébeszélés?)



2021. jan. 21. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert később elmondtak hogy nem te választasz.
2021. jan. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Eléd raknak 100 egyforma üvegcsét, amin csak a kupak látszik ki.

Az egyiken cirill felirat, a másikon kínai írásjel, a harmadikon latin betűk. Csukott szemmel ki kell húznod egyet és azt kapod meg.

Szóval választhattál.

2021. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ezek szerint, semmi sem változott,csak mondaniuk kellett valamit hogy teljen az idő.

Akkor csak propaganda blabla.

2021. jan. 21. 13:07
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
A valasztas csak a latszat. Orban valasztja a vakcinat. Te megvalaszthatod,h kered vagy nem. 😂
2021. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Értem én, hogy nektek nem megy a szövegértés, de azért ilyen egyszerű szöveggel csak boldogulnotok kellene. Az étlapon is választhatóak az ételek, ez még sem bonyolult dolog hogy értsed nem a pincér választhat közülük hanem a vendég.

De segítek: a kormány, az egészségügyi döntéshozók számára van választási lehetőség hogy ha sokféle engedélyezett vakcina van már és mindből tudnak szállítani is, akkor eldönthetik hogy melyikből rendelnek. Neked nincs választási lehetőséged mert nem vagy orvos és nem tudod eldönteni, hogy a te szervezetednek melyik a megfelelő oltóanyag.

Majd ha szabadon lehet mindenkinek védőoltásra menni és azt mindenki maga is fogja kifizetni, mint most az agyhártya elleni védőoltásnál, akkor majd a beteg is eldöntheti melyiket választja.

2021. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Khm,khm...

Lássuk:

Az oltóanyagok közül mindenki kiválaszthatja magának azt, amelyikben megbízik.

Amikor valaki sorra kerül az oltási tervben, megkérdezik, hogy a rendelkezésre álló vakcinák közül melyikkel oltatná be magát. Ha nem áll rendelkezésre olyan, amivel beoltatná magát, akkor meg kell várnia, amíg az beérkezik az országba, és akkor újra értesítik a regisztrálót.


#5-ös!

LEMARADTÁL A KORMÁNYINFÓRÓL?!?

2021. jan. 21. 14:38
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
#6 Te ráértél nézni én meg nem. Te kérdeztél valamit én meg arra válaszoltam. Legközelebb ha te láttad a kormányinfót akkor ne írj ki hülyeséget kérdésnek.
2021. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az imént számon kért értelmezési képesség teljes hiányát mutatod.

Lassan,

olvasd,

el,

a,

kiírt,

kérdést!

NA?

Értelmezed már?!?

A rendelt mennyiség a lényeg.

Az lakosság beoltásának a "sebessége" a lényeg.

HA,lehet választani de nincsen olyan vakcina,akkor VÁRNI kell.

MI alapján tudja a kormány

-most(!)-a rendelések leadásakor-,hogy melyik vakcinából kell több?

A késlekedés veszélyes nem?!?

(Mi alapján vonja felelősségre az Uniós beszerzést,ha önmaga sem tudja a rendelési adatokat?Előre(!) lefoglalt milliós darabszámokat hallhattunk napokig)

2021. jan. 21. 15:26
 9/9 anonim ***** válasza:

"MI alapján tudja a kormány


-most(!)-a rendelések leadásakor-,hogy melyik vakcinából kell több?"


Ember, tök felesleges előre felmérni, hogy ki melyikből akar, mert egyszerűen jelenleg NEM LEHET annyit vásárolni bármelyikből, amennyit szeretnél. Hiába szeretnéd a Pfizert, nem gyárt annyit a cég, ezért maradt hoppon az Unió, és ezért kényszerül más oltóanyagok beszerzésére a kormány. Ha neked fontosabb a választási lehetőség, mint a gyorsaság, akkor kivárod, amíg sikerül a kedvencedet beszerezni. Senki nem kényszerít rád semmit. Nem tudom, mért kell emiatt is a kormányt ekézni, hogy próbál megoldást találni, ha már az Unióra nem lehet számítani.

2021. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!