Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pártpolitikától függetlenül,...

Molnarmarcell21 kérdése:

Pártpolitikától függetlenül, az miért elfogadható, hogy az ország egyik első embere kap tízmillió Ft támogatást?

Figyelt kérdés
Varga Judit CSOK-járól van szó. Értem, hogy legális meg minden, na de miért járhat magáncélra támogatás olyannak, aki nem szorul rá, miközben legalább ötezer hajléktalan van?

2021. jan. 28. 21:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%
Az miért elfogadható hogy moto gp pályát építünk milliárdokból,futamot rendezünk milliárdokból, miközben a fél ország le van zárva, teljes szektorok vannak tönkretéve,százeurek bértámogatása meg sehol?
2021. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy tudom, a CSOK nem szociális alapon jár, hanem bizonyos követelmények vállalása, teljesítése esetén. Bár az lenne a legnagyobb visszásság az országban, hogy igénybe veszi a támogatást olyan, aki valószínűleg enélkül is boldogulna. Amúgy ha te kihagynád, ha jól menne a szekér? Nem inkább azt mondanád, hogy ha már jár, akkor felveszed?
2021. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
45%
Mert megérdemli, nagyon jó kis bőr.
2021. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
donáth annának 15 millió ftnak megfelelő a tisztelet(!) díja
2021. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%
Én is pártpolitikától függetlenül kérdem, hogy az esetleges alapjövedelem az miért járna alanyi jogon mindenkinek (Csányi Sándortól a csöves Pityuig)?
2021. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
49%

A politika jelenleg olyan mint egy cég, ahol van valamilyen vezetés, meg vannak beosztottak. A vezetés feladata, hogy meghatározza a cég számára az irányvonalat és olyan embereket keres, akik ezt az irányvonalat jól képviselik és munkájukkal is ebbe az irányba viszik az egész céget. Ha egy beosztott rosszul dolgozik, tehát hazudik a vezetésnek a munkájával kapcsolatban, esetleg ellopja a rá bízott eszközöket (például a céges laptopot), a vezetés kirugja őket egy életre és keres helyettük mást. Erre egyébként szükség is van, mert ha soha nem rugnak ki senkit semmiért, mi akadályozná meg a beosztottakat abban, hogy munka helyett mondjuk adriai orgiákon vegyenek részt a céges pénzből.


Egy működő demokráciában(Magyarországon ez van) a vezetés a nép a beosztottak meg a politkusok. A nép mindig azt kapja, amit ő szeretne. Jelenleg nekem úgy tűnik, hogy a népnek nem működő és ténylegesen a beosztottak által meg is valósított pártprogramra van szüksége, hanem jó minőségű műsorra, izgalmas TV -s propagandára(koronavírus, szfe cirkusz, soros terv, baloldali népi összefogás). Így végül is teljesen érthető, hogy miért hunynak szemet egy kisebb kihágás felett.


Nem a politikusokkal meg a néppel van a gond, hanem velünk, hogy még mindig ebben a lepukkant országban fizetjük az adót.

2021. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%
Mészáros Lőrincnek 40 ezer darab 10 millió forintos kifizetésre futná, de miatta nemhogy 40 ezerszer nem szólaltál fel, de még egyszer sem.
2021. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
10%

"Mészáros Lőrincnek 40 ezer darab 10 millió forintos kifizetésre futná, de miatta nemhogy 40 ezerszer nem szólaltál fel, de még egyszer sem."


ha nem egy szivacsagyú DK-s lennél, és felfognád, hogy a multik mennyi pénzt lapátolnak ki (hányszor 10 millió forintot) akkor nem mészáros lőrinceznél annyit

2021. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
49%
#8 én csak varga juditot védtem, nem tudom minek kellett fasztarisznya módjára kényszerből idebüfögnöd valamit. Nem nagyon érdekelnek a méjszaros felszopók.
2021. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
33%
Varga Judit, ide vagy oda, tök korrekten vette fel a juttatásokat, úgy, ahogy alapesetben másnak is járt volna. Igen, neki magasabb a jövedelme, de más munkája is van, azt ne felejtsük el.
2021. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!