Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért nem...

Az ellenzékiek miért nem hálásak a hős Fideszeseknek, akik beoltatják magukat keleti vakcinával?

Figyelt kérdés

Az ellenzékiek miért nem hálásak a hős Fideszeseknek, akik beoltatják magukat Sputnyik V és Sinopharm-oltóanyagokkal, hogy több nyugati (Pfizer/BioNTech, Moderna, AstraZeneca, Janssen, Curevac) jusson másnak?


1) 19,7 millió nyugati oltóanyagot kötöttünk le, amit akkor sem kapnánk meg hamarabb, ha nem rendelnénk keleti vakcinát, hisz az unió egyenletes elosztásról döntött. Forrás: [link]


2) Gulyás Gergely: "Ha valaki valamelyik vakcinában nem bízik meg, kérheti azt, hogy amikor az általa preferált vakcinából elegendő lesz, akkor kerüljön sorra"

Forrás: [link]


3) A Fideszesek nagyobb arányban fogadják el a keleti vakcinákat. Forrás: [link]


Tehát a magyar ellenzéki a fideszeseknek köszönhetően hamarabb kaphatja meg a nyugati oltóanyagot, mint a többi EU-s állampolgár, mert a Fideszeseket Sputnyikkal és Sinopharmal is oltják majd, a közös, EU-s stratégián túl, ami miatt gyorsabban mehet az oltás.


Hol marad a hála és a köszönet?



2021. jan. 30. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Akkor nem lenne ellenzék.
2021. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Kizárólag a kínai vakcinában bízok meg, nem pártállás miatt, hanem mert jól bevált első generációs, ugyanolyan oltás mint ami anno kiirtotta a feketehimlőt, a szamárköhögést, a diftériát stb.


Ezzel szemben a nyugati mRNS-alapú, aminek ismeretlen jövőbeli szövődményei lehetnek, az orosz pedig vektoros, aminek kétséges a hatékonysága.

2021. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha valaki nem fideszes, akkor az én vagyok, de kérdezem, te honnan tudod, hogy melyik vakcina a jó?
2021. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Én ellenzéki vagyok, és történetesen hálás vagyok nekik ezért.
2021. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Akkor mond már hős fideszes, ha most azonnal be akarod oltatni magad (bármelyik vakcinával), akkor megteheted?
2021. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 hypno ***** válasza:
70%

#3


Feltéve, hogy a Covid-19 is úgy viselkedik, mint a fekete-himlő vírusa. Vagyis nem mutálódik, csak embert fertőz.

2021. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Én akkor lennék hálás ha valaki ellopná az adagomat, esetleg nekem nem jutna, vagy véletlen kihagynak a névsorból stb.

Ha egy Fideszes elviszi előlem az utolsót és nekem nem marad akkor nagyon nagyon hálás leszek.

2021. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem egy fideszes nyugdíjas felajánlhatná a Pfizerét, ha már neki úgysem kell :(
2021. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%

Nem vagyok nyugdíjas én nem kérek egy oltást sem, de ha választani kellene tortúra és kivégzés helyett akkor a kínait kérném.

A pfizert odaadnám neked utolsó

2021. jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Köszönöm, nagyon aranyos vagy!
2021. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!