Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bencsik András az SZFE-ről:...

Bencsik András az SZFE-ről: „rávetődött a fény egy ilyen szutykos odúra, ahol ez a büdös, ótvaros szekta meglapult." Bayer Zsolttól tanulta el ezt a mocskos stílust?

Figyelt kérdés

„megyünk tovább, egyik egyetem a másik után tisztul meg”, „ezek pedig elmúlnak, mint egy pattanás”, a posztkommunizmus egy betegség volt, több mint 20 évig tartott, amíg ebből a gusztustalan állapotból egy tiszta világba áttértünk, most ez történik, tisztul a világ.


Mondta Bencsik András a rendszerváltás előtti Népszabadság pártélet rovatának egykori főmunkatársa.


2021. febr. 2. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Mindig vicces, amikor a szélsőbaloldali média retteg a felhasználói kommentektől, így a felhasználók a GYK-t használják a 444 (és társai) kommentszekciójaként.


Én a WebMinute helyében simán pénzt kérnék ezért, nem is keveset.

2021. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

444, mint szélsőbal.. ez igen. Nem nagyon vagy képben a dolgokkal.


ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, ballagj tovább, köszönöm!

2021. febr. 2. 17:27
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Bencsik ugyanolyan mocskos szájú volt komcsi, mint bayer zsoltika.
2021. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Elég jól leírták, Bencsik egy elvtelen szolga, az anyját is elmondaná mindennek, ha úgy látja, azzal kerül közelebb a húsos fazékhoz. Szerintem azt tényleg csak kinevetni lehet, aki az ő múltjával előadja a mélymagyar keresztény demokratát, mert hirtelen megvilágosodott, és habzó szájjal kommunistázik, pár jó pont reményében.
2021. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
1: az Origón miért nincsenek kommentek, ha a fidesz nem retteg tőlük?
2021. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Az álkeresztényi gyűlölet szép példája. Mindig áhítatosan kereszténynek mondják magukat, miközben csak gyűlölettel tudnak beszélni a másik oldalról.
2021. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a gyökerek sosem kaptak tõlem akkora figyelmet, hogy fel tudjanak húzni és nem is fognak. Erre a mentalitásra nincs szükségem.


Minek figyeled?

2021. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor hirtelen olvasni kezdtem a nyitószöveget, valahogy úgy éreztem, ez teljesen rendjén van: Bencsik Andrásra úgy vetült rá a fény, mint egy szutykos odúra. Aztán újraolvastam, és rájöttem, nem az van odaírva. :-)))))))))))
2021. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!