Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is a Fidesz...

Szerintetek is a Fidesz katasztofális, logikátlan, ellentmondásos járványkezelése visszatükröződik majd 2022-ben?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem tudom rávenni magam, hog, elhiggyem, hogy valaki logikusnak találja az éttermek, iskolák, kocsmák, szórakozóhelyek, edzőtermek, stb. zárvatarzását, amíg a bevásárlóközpontokban egymás nyakába lihegünk, a kaszinókban lehet játszani, stb. Akinek nagyobb gyereke van, az tudja, hogy milyen hatással van rá ez az immár 4 honap elzárás a világtól, akinek kisebb, azok is tudják, hogy tiszta ellentmondás az egész általános iakola. (Tesin izzadva kergetik egymaat maszk nélkül, irodalmon maszkkal a fejükben kuporognak, stb.) Akinek válallkozása van, edző, gyógytornász, szakács, szorakozóhelyeken alkalmazott, stb. Semmit nem kap, a kormány 4×-re hosszabbítja meg a korlázozasokat, sok adat nyilván hamis, több embert tesztelnek le többször, megy a statisztikába, de Ceci elmondta, hogy csupán 300 ember halt bele közvetlen a vírusba. 300 ember, tavaly tavasz óta. Tényleg megéri ez? És ki tudja mi van még. Miattuk megyünk csődbe mind, miattuk veszik el tőlünk az egész életünk? Akinek teljesen stimmel minden ezzel az egésszel kapcsolatban az vagy teljesen vak, vagy ütődött. A szomszédos országokban már az emberek éltek alkotmanyos jogaikkal, és kimentek az utcára visszavenni az életüket, még a rendőrök is közéjük álltak Ausztriában. Persze mi, magyarok szokasunkhoz hűen nyaljuk Orbán Viktor valagát, bármit is mond egyeduralmú urunk. Nekünk, magyaroknak ugye mindegy, nem? Kíváncsi vagyok akkor is mimdegy lesz e majd, amikor már nem csak hogy a "vírusba" de a totális anyagi csődbe is elkezdenek meghalni az emberek, mert nem tudnak mit enni. Az adó persze be van szedve, megy is a nyugdíj prémium. Szerintem, ha 2022-ben nem lesz itt valami visszhangja ennek, az a magyar nép totális bukása, 1000 év történelem teljes semmivéfoszlása. Média által agymosott birkák, saját életüket és pénzüket nem sajnálva hódolnak be újra a vezérnek.

2021. febr. 4. 22:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%
Az a baj, hogy nem látsz túl a saját kis világodon. Az egész világon ez zajlik most, mindenütt haldoklik a vendéglátás. De ti csak Orbánon rugóztok.
2021. febr. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%

#10

Valamit nem értek. Ez a több százezer tönkrement életű hol bujkál?

Akárhányszor felnézek Facebookon a hírportálokra, vagy akár itt is, erre a sok tönkrement emberre mindig többesszám 3-ik személyben hivatkozik mindenki. Hallani pár embertől, hogy elvesztette a munkáját, de talált másikat. Hol vannak azok, akik kimondják, hogy itt vagyok én, bssza meg a kormány, tönkrevágták az életem, el fogják árverezni a házam, kidobtak az albérletből, stb.

Ilyen emberekkel valahogy nem találkozni, pedig ha több százezer van (a vendéglátós tüntetésből kiindulva inkább több száz), azért hallani kellene a hangjukat. Vagy talán nincs péz már internetre se?

2021. febr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
12-es nem egy riportot készítettek már ilyen emberekkel. Én személy szerint (csak) 2 ilyen családot ismerek,meg az edzőmet, valamint az unokatesómat, akit most rúgtak ki a cégtől, ahol dolgozott. (30 masik emberrel együtt tömeges leépítés, igen ilyenek is történnek odakint), (egyébként egyikük se volt a Hősök-terés mutatványon, se semmilyen demonstráción még) de az a sanda gyanúm, hogy ezek számai lassan nőni fognak majd. Facebookon a kommentháborúkban is keresgethetsz, vagy bekopoghatsz a boltokba, amiken a 'ZÁRVA' felirat díszeleg, bár nem hiszem hogy ajtót nyitnak majd neked. Esetleg a hajlektalanszállók is telhetnek majd, a lakásavesztett ellehetetlenített emberekkel, de ezt nem tartom olyan valószínűnek. Hidd el, egy napról napra élő embernek nem az lesz a prioritas hogy felvonulgasson (sajnos vagy nem sajnos), de kinyitni se mer, mert megfenyegette az állam. Egyszóval van belőlük pár. De akárhogy is, a kormany nem tehetné meg, hogy így megfenyegessen embereket. Tartsanak nyitva, azt kést Aki fél a vírustól úgyse fog bemenni. Ha fél valaki étterembe menni, ne az éttermet zárják már be, könyörgöm, hanem az az ember ne menjen étterembe. Voilá máris mindenkinek jó. Meg idővel a félő ember is rájönne, hogyha nem hallja a híradóból a pánikpropagandát, eszre sem veszi hogy virus van, és boldogan éli az életét. Napi 100 halott, húha, 97 krónikus beteg, akit amúgyis elvitt volna az influenza. Miattuk aztán igaz megéri anyagilag-lelkileg tönkretenni a világot. Igen, nem csak Mo.-t. A világot.
2021. febr. 5. 00:40
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

"Én személy szerint nem tudom rávenni magam, hog, elhiggyem, hogy valaki logikusnak találja az éttermek, iskolák, kocsmák, szórakozóhelyek, edzőtermek, stb. zárvatarzását, amíg a bevásárlóközpontokban egymás nyakába lihegünk, a kaszinókban lehet játszani, stb."


A bolt ételt és italt ad, az létszükséglet, a konditerem és a kocsma az nem. Bár bevallom innék pár jó koktélt. Nyilván a kaszinónak se kéne nyitva tartania.

2021. febr. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
33%
2022-ben amit ezek le fognak művelni, az igazi botrány lesz.
2021. febr. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
15%
Dehogy fog visszatükröződni: simán meg lesznek választva a kipcsakok által. A kipcsakok ezt a trendet nagyon élvezik, lételemük ez a fajta hozzáállás.
2021. febr. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Máshol még rosszabb a helyzet.
2021. febr. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
67%
Egy kis extra krumpli meg Erzsébet utalvány és minden meg van bocsátva.
2021. febr. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
87%
Mas orszagokban sokkal szigorubb intezkedesek vannak. Sok helyen csak elelmiszer boltok vannak nyitva semmi mas. Az is Orban hibaja?
2021. febr. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
77%

Íme az igazság xD


[link]

2021. febr. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!