Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » El tudtok képzelni egy olyan...

El tudtok képzelni egy olyan esetleges fenyegetést a Kormány részéről, hogy ha bárhol bárkik tüntetni mernek, akkor több hétre lekapcsolják a netet az egész országban?

Figyelt kérdés

2021. febr. 7. 14:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy dolgoznak Mianmarban (ahogy szerintem te sem) de, ha itt lekapcsolják azon kívül, hogy megáll az ország gazdasága, még a külföldi cégek is csődbe mennének kb 1 hét alatt.
2021. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen,és mindenki otthon maradna és haza menne már 6 előtt
2021. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
Megtehetnek bàrmit. Én arra lennék kíváncsi, miután mindenkivel be szereztették a netes pénztàrgépet, megteszik-e? A jàrvàny miatt gyakorlatilag,csak neten boldogulsz, ha hivatalos ügyed van. Az összes logisztikai és minőség biztosít sikerült folyamat neten zajlik. Az a biztonsàgügyi szakértő ezt mondta, meg kell szüntetni. Akkor visszatérünk a kétvégű postairónhoz.
2021. febr. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kapcsoljak nyugodtan. Csak a kondikat nee :(
2021. febr. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
56%
Bármit kinézek a politikusoktól, színtől függetlenül. Benne van a pakliban sajnos.
2021. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!