Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dr. Müller Cecília Mihály...

Dr. Müller Cecília Mihály tisztafőorvos asszonyság ma elvesztette hitelességét a kiszivárgott hazugságra biztató emailje után? Ezen már az aranyosnak tűnő nyunyókázás sem segít.

Figyelt kérdés
2021. febr. 8. 11:33
 1/10 Molyember ***** válasza:
67%
Eleve nem volt hiteles soha, csak egy báb. Miben állt volna a hitelessége? A Fidesz által jóváhagyott kérdésekre megadta a Fidesz által kiadott válaszokat. Őszintén nem értem, miért bántották az emberek eddig is, neki nem voltak önálló nyilatkozatai. Idős, jó pénzt kap, a többi nem érdekli.
2021. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Engem nem érdekel, milyen vádakat koholnak ellene, én bízom benne. Eszem továbbra is az olajos magvakat, és megyek nordikvólkingra minden nap, ahogy tanácsolta. Nem is kaptam el a vírust.
2021. febr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Milyen email?
2021. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
eddig sem volt hiteles, annyi sületlenséget még az óvodások sem képesek összehordani mint ő.
2021. febr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

#3

Olyat, amiben - miután Hadházy Ákosnak nem adták ki a dokumentumokat amiket megigényelt teljesen jogszerűen - leteremti a kollgákat, hogy miért ilyen "gagyi" dumával pattintják le Hadházyt, miért nem mondták, hogy majd 45 nap múlva reagálnak és kész...

2021. febr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Na igen. S úgy írta alá a Hadházy által "prezentált" "hivatalos" emailt, hogy Cili.
2021. febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
#3 Most olvastam miről van szó. Semennyit nem rontott a hitelességén, mert eddig is 0-án állt.
2021. febr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Én az egész ügy hátterét nem értem.

Hadházy egy szerződésbe akart beletekinteni.

Miért nem tekinthetett bele? Ha nem engedik beletekinteni (egyébként jogellenesen), azzal gyakorlatilag elismerik, hogy valami disznóságot takargatnak.

Viszont, ha tényleg takargatják a disznóságot, akkor ez 45 vagy 90 nap múlva is ugyanúgy ott lesz. Akkor mire fognak hivatkozni?


Nem tudom, én biztos túl egyszerű vagyok (nem is lettem magas beosztású :D), de csak tiszta ügyet engedtem volna az alattam levő posztokon. A fölöttem levők (=politikusok) disznóságait pedig nem takargattam volna, legalábbis jogellenes eszközökkel biztos nem. Ez az ő bajuk, minek loptak. Ha ezért leváltanak, nagy kaland. Én beosztottként is szívesen dolgoznék tovább, sőt, ha kirúgnának, biztos vagyok benne, hogy a szakértelmemmel a privát szférában is találnék állást (mellesleg Müller Cecília már kb. nyugdíjkorhatár közelében lehet).

2021. febr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8

45 nap nagyon sokmindenre elég. Ilyenkor szoktak bizonyítékok eltűnni, sosem létezett "kiegészítések" előkerülni és azért lássuk be, nagyon sokszor maga az igénylő is elfelejti 45 nap alatt, hogy mit akart. Továbbá az sem mindegy, hogyha már elkerülhetetlen a balhé akkor mikor lát napvilágot. 45 nap múlva vélhetően már az újranyitással lesz mindenki elfoglalva, kisebb a hírértéke egy 120. milliárdos lopásnak mint akkor, amikor épp nem történik semmi...

2021. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Dr. Müller Cecília Mihály tisztafőorvos asszonyság"


:)))))

2021. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!