Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dél-Afrikai mutáns, isten...

Dél-Afrikai mutáns, isten hozott a kontinentális Európában! Na ilyenkor mi a franc van mégis?

Figyelt kérdés

[link]

Na tessék, megérkezett és már terjed is gőzerővel a jelenlegi vakcinákra immunis Dél-Afrikai mutáns is. Ilyenkor mi a franc van? Még fél év mire sorra kerülnék az oltásra, de már most egy olyan törzs kezdett el Európában terjedni, amire eleve szar az a vakcina amire várok.

És még várjuk csak meg, több tucat új mutáns van úton még, amikre ki tudja hatékony-e a wuhani vakcina, de van egy tippem...

[link]

Tehát akkor már van még az angol és a dél-afrikai mellett a 2 brazil mutáns, a japán mutáns, most meg még jönnek a közel-keleti mutánsok is.

Akkor mégis mi a jó francnak ez a hülye Fideszes oltásigazolási kártya? Lószar értelme sincsen, amikor ilyen gyorsan mutálódik. Az egész egy nagy bohózat. Most vagy kezdhetjük elölről, határzár, teljes bezárkózás, még több munkahely bezárása, idősáv a boltokban. Vagy szenvedhetünk össze vissza a vakcinákkal, ami egyáltalán nem garancia semmire.

Mi lesz most?



2021. febr. 15. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Számolja el háromig.

Most dugd a két leghosszabb ujjadat a fenekedbe.

2021. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Mind meghalunk!
2021. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Te annyira okos vagy. Nem véletlenül lettél portás a csillió diplomáddal az alapítványi iskolában.
2021. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Most a blm fontosabb... ja az nyáron volt le vagyok maradva. Mocskos vírustagadó!!!
2021. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Mi lesz most ?

Jön a tavasz, hamarosan nyitnak a stadionok. Kezdődik a fociszezon. Már válogatják a pörkölni való szotyolát Felcsúton.

2021. febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen mutáns?
2021. febr. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Semmi, konkrétan semmi.

Már alig találsz olyan fanatikus hírfüggőket akiket érdekel.

Túl van lihegve a sok mutáns, és az is érdekes hogy egy évig ezek sehol nem voltak de amint van oltás, egyből megjelenik n+1 mutáns.


Nem lehet rosszabb mint a sima verzió úgyhogy több mint 99.97% hogy ezt is túlélem.



Ja és az is furcsa hogy a mutáncsok csak erősödnek. (a mutánsokkal általában gyengül a virus és ritka hogy erősödjön és ezt komoly orvosoktol tudom)

2021. febr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Mi lenne? Újabb és újabb oltás minden hónapban hetente 3x, amit a birkák addig vesznek fel, míg végül bele nem döglenek vagy rá nem jönnek, hogy kvára át lettek bcva..
2021. febr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Ma én is beszéltem egy mutánssal sajnos, annyira hülye az az ember szerintem ő is egy mutáns vírus. Ez egy szemüveges mutáns hosszú nyakkal.
2021. febr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
https://www.youtube.com/watch?v=n9tgPokF_yc itt fognak égni az emberek. csak hogy tudjátokaz afrikai mutánsban már nem csak az aids van benne hanem az ebola is .szoval aki tud szeparálja el magát a társadalomtól tanyára falura költözzetek.
2021. febr. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!