Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a vírustól rettegnek...

Akik a vírustól rettegnek illetve a klímaváltozástól ők hasonló "faj"?

Figyelt kérdés

Nyilván, mindegyik való jelenség.

Viszont, sokan túlzásokba esnek.

A politikusok, ki is használják ezt és rájátszanak ezekre a félelmekre és még adják is a lovat alájuk.


Külföldi fórumokon olvastam olyasmit,hogy valaki szorong a klímaváltozástól, meg,hogy azért nem megy el nyaralni, meg befolyásolja a mindennapjait.Meg, köpköd azokra, akik például autóval járnak dolgozni, légkondit használnak a házban,üdítőt vesznek....stb.



Van-e átfedés azok között, akik a vírusról szoronganak, meg azok akik a klímaváltozástól?



2021. febr. 17. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
32%

Én a kettő között semmi összefüggést nem látok.

A klímaváltozás alapvetően globális dolog, attól, hogy én pl. autóval járok-e a munkahelyemre, vagy 3szor annyit zötykölődöm a buszon, nem változik semmi.

Viszont a vírus személyre szabott kérdés. Annyi mindent beszélnek az esetleges szövődményekről, illetve az ismeretségi körömben többen meg is haltak, szóval pl. nem szeretnék agykárosodást kapni vagy csökkent tüdőkapacitással élni vagy krónikus fáradtság szindrómával küszködni, szóval igen, igyekszem minimalizálni a kapcsolattartásomat. De szerencsére 80%-ban tudok itthonról dolgozni, és elég jól alkalmazkodtam az itthoni élethez, pár dolog, persze, hiányzik, egyre jobban, és egyre jobban utálom a maszkot, de most ez van.

2021. febr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amiota tudom, hogy lapos a Fold ... mar ugysem hiszek el semmit :)
2021. febr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ma 10:52 óriási! :D :D :D


az átfedés az, hogy a legtöbb embernek fogalma sincs mi zajlik a világban

nézi a tévét (television = tell a vision) és mindent elhisz amit ott mondanak

olyan szinten úrrá lesz rajta a félelem (virus vagy global warming), hogy meg sem hall mást, csak a hirek, csak a tévé és egyre mélyebbre süllyed a félelemben

minnél jobban retteg, annál könnyebb irányitani a gondolatait és szépen lassan már a józan paraszti eszét is elvesziti és csak megy mint a birka a tömeg után

én azt látom, hogy ez igaz mindkét táborra

2021. febr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!