Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire gondolja a kormány...

Mennyire gondolja a kormány komolyan hogy vidéken be is tartják a kijárási tilalmat és a maszkhordást?

Figyelt kérdés
Vidéken élek kisvárosban, rendőr együtt haverkodik a többiekkel, szájkosár a kutyára való. Soha a büdös életben nem engedném, hogy egy dilettáns kormány mondja meg hogy mikor és mit csináljak, ha akarok, hajnali 3-kor hazajövök haverom vidéki családi házából ahol bulizunk 25-en ha úgy van.
2021. febr. 18. 11:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

"hogy beszamol a videk sotetsegerol"


Te honnan írogatsz, zsenike? Csak nem valamelyik V. keres, húgy szagú, poloskás és kutyaszaros "poldári" lakásból?

2021. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
"poldári" helyett, polgári
2021. febr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A bezártság tényleg káros az elmére.Ezért is kell nyitni minél előbb.
2021. febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%

Jól teszed.

Megyeszékhely, ma délelött: rendörök láttak maszk nélkül, le se....

Máskor meg rámvillogtak ugyanezért, de semmi egyéb.

Köszönet a maszk nélküli embereknek és a normális rendöröknek!

2021. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A fatert 8 előtt után látták a rendőrök, itt Vácon és csak megkérdezték hogy merre van xy utca, de még se kérdezték miért van ott ahol sőt természetesnek vették.

Óriási respect

2021. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
En mar be vagyok oltva, meg is betartom amit kell!
2021. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
84%

Én azt látom, hogy az emberek már városban is belefáradtak ebbe a sok hülye korlátozásba. Utcán a járókelők harmada se húzza fel a maszkot. Üzletbe belépve muszájból igen, de ott sem mindig. Én általában maszkban belépek, aztán ha az ottaniak sem viselik, én is lehúzom.


De ésszerűen nem is lehet utcán maszkot viselni. Hideg van, pár perc alatt elázik a lehelletből kicsapódó párától, aztán meg lehe fulladni alatta.

2021. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!