Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki a korlátozások megszünteté...

Aki a korlátozások megszüntetését akarja, az szociáldarwinista?

Figyelt kérdés

Hulljon a férgese, őt nem érdekli a gyengék halála, csak végre bulizni lehessen.

Vagy csak simán hülye, és nem látja az összefüggést a fertőzések és a kontaktusszám emelkedése között?



2021. febr. 18. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
En mar bevagyok oltva ... meg is megvarom amig meglesz a nyajimmunitas. Addig nem lazadozom a nyitas miatt.
2021. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem, az ezt a szintet már képtelen megérteni.
2021. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Nem. Alapvetően kétféle lehet: képzetlen, buta, de önmagát rettentő nagyra tartó konteós, aki olvasott egy facebook-cikket, és most azt hiszi, okosabb minden szakembernél. Vagy pedig végtelenül önző, beképzelt idióta, aki azt képzeli, neki semmi sem árthat.

Persze a kettő kombinálódhat is. De szociáldarwinista nem lehet, az kizárt, mert azt sem tudja, mit jelent a szó.

2021. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

gondolkozz már!

spár,tesco,auchan,plázák...olyan tömegnyomor van,hogy 20 percig állsz sorban.

pár hete az auchan parkolójából 50 percembe került kijutnom,olyan dugó volt.

viszont nem ülhetsz be 1 kajáldába enni 1et.

meg nem mehetsz le este 9kor 1 üdítőért.

Hát a ku rva anyukat már azt ezzel a baromkodással.

2021. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
19:54: na igen, ez a baj, hogy valójában nincsenek is korlátozások. Ami van, az vicc. És még emiatt is sírnak, rinyálnak meg diktatúráznak.
2021. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
#6 Mert ez egy kib...ott nagy diktatúra, a nagy büdös semmi miatt!!!!!
2021. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Én azt a napot várom,amikor a kórházi fertőzésekben meghaltak miatt fogunk aggódni,de úgy látszik ,ez sosem jön el ... igaz,ha ezzel lenne tele a tv meg az internetes hírportálok,abból senkinek nem származna haszna. Még a végén kiderülne,hogy nagyobb esélyed van abba belehalni ,mint a koronavírusba .🤷‍♂️
2021. febr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A korlatozasok miatt ugyanugy fognak meghalni. Kb nincsebek szurovizsgalatok sokakat keson fognak diagnosztizalni. Az elhalasztott kis mutetekbol szovodmenyek lesznek. A munkajukat, vallalkozasukat vesztettek kozt tobb lesz az ongyilkos es bizonyitottan no a csaladon beluli eroszak. Aki a korlatozasokra szavaz az ugyanugy halalra itel embereket csak mas miatt.
2021. febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 valaki : ***** válasza:

8-as

Már a a kórházkiürítések után nem sokkal meghalt valakim, mert nem látták el. Utólag azt kívántam, bár koronavírusos lett volna, akkor foglalkoztak volna vele. Szóval igen... Szerintem lesznek, akik hasonlót élnek majd át, hagyni kellene békén legalább a kórházi ellátást, szűrővizsgálatokat. A vendéglátós még talpra állhat valahogy, annak megvan az esélye. Az én halottam már nem jön vissza, ez helyrehozhatatlan.

2021. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20:29: köszönöm az illusztrációt.
2021. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!