Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak miért érdeke, hogy a...

Orbánnak miért érdeke, hogy a rezsim szavazói kapják a bizonytalan és EU engedélyekkel nem rendelkező kínai és orosz oltásokat? Az ellenzéki érzelmű emberek, akik legalább annyian vannak mint ők ugye ezekből nem nagyon fognak kérni.

Figyelt kérdés
2021. febr. 19. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Én nem vagyok orbán-ájult, de biztos, hogy az orosz sem rosszabb az amcsi vakcinától. Egyikről sem lehet többet tudni mint a másikról.
2021. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

Tenni kell valamit,mert különben totál besül orbi...

Ha gáz lesz a vakcinákkal,akkor is totál besül orbi...

Ha hamis a kínai vakcina,akkor is totál besül orbi...

Ha összeomlik az egészségügy,akkor totál besül orbi...

Ha túl sokáig tart ez az egész,akkor totál besül orbi...

Ha nem nyitnak ki márc elején,akkor totál besül orbi...

2021. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az oroszra még úgy ahogy hajlanék, de a kínai kizárt.
2021. febr. 19. 14:07
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Hogy beelőzzük az EU-t. Behozza a csilliárd vakcinát, Magyarország az elsők között lesz, aki beoltja a népet, jön a nyitás, a gazdaság gyorsabban fog nőni, miközben a többi országé még csökken, aztán majd flexelhet vele a választásokon, hogy ő a Hero. Tuti, hogy így lesz, ezen múlik talán a győzelmük jövőre.
2021. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Oké, de mit kezd azzal, ha a fidesz táboron kívül senkinek se kell majd a milliószámra vett kínai?
2021. febr. 19. 14:08
 6/15 anonim ***** válasza:
15%

Figyeld meg,hogy nem bírják ki 22-ig.

És nem az ellenzék miatt..

2021. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7%
5: ezért akarja Viktor a vakcinaigazolványt. Ha csak azzal csinálhatsz bizonyos dolgokat, akkor máris többen fogják akarni az oltást.
2021. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%

Jobban fognak félni az emberek a vírustól, ami a szomszédban épp most akarja elgáncsolni a szlovákokat, akik most az uniónak könyörögnek orvosokért, ahol a halálozás az 1. a világon. A kínai oltást már amúgy is több tíz millióan használják (én inkább választanám a kínait mind közül, mert abban csak inaktív vírus van, kevesebb benne a hókuszpókusz).

Mire eljutunk odáig, mindenki kérni fogja.

2021. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Így viszont akár ronthat is a helyzeten, mivel a betegségen átesetteknek is adná. Így aki fiatal simán rámehet arra, hogy inkább kapja el.

Mondjuk azt is hallani, hogy pl. Budapesten a fideszesek se akarják a kínait.

Én simán beadatnám mindkettőt, ha beadnák az eu-nak a kérelmüket. Valószínű oka van, hogy nem teszik. És ebben az se győz meg, ha Szlávik meg nincs jobb szövegünk Cili napi százszor mondja el milyen király a kínai cucc.

2021. febr. 19. 14:13
 10/15 anonim ***** válasza:
42%
Bebetonoztàk magukat. Nyerni fognak. Viszont én imádom hazàmat, de elmegyek. Ott, ahol nyugi van.
2021. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!