Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Ellenzéki összefogás azt...

Az Ellenzéki összefogás azt ígérte, hogy nem fogják egymást nyilvánosan ütni. Akkor most mi ez a parádé Zuglóban, miért nem beszélik meg belső körökben nyugodtan és intelligensen?

Figyelt kérdés
2021. febr. 20. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

"miért nem beszélik meg belső körökben nyugodtan és intelligensen?"

Az ellenzéki összefogás tagjai nyugodtan és intelligensen?

Egy is lehetetlen lenne tőlük, de ráadásul mindkettőt szeretnéd? Tőlük?

2021. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
A koncon való marakodás nagyobb proiritást élvez náluk úgy tűnik mint leülniük megtárgyalni kinek mi baja.
2021. febr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Tán hitt valaki is valaha az ellenzéknek (is)? Nem véletlen mondják hogy ellenzéki győzelem esetén sem változna semmi 22-től.
2021. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell ide a FIDESZ,elintézik ezek egymást.
2021. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
#4 Ez a legnagyobb baj.
2021. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 Egyáltalán nem baj. Csinálhatnák gyorsabban.
2021. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem is FeGyőr meg a Momentum lett volna, ha nem ripacs módon, a médián keresztül lájkvadász posztokkal megy neki a zuglói "maffiának". Rühellem én is Horváth Csabáékat, de ha én léptem volna be velük egy szövetségbe és ilyen gyerekes, ócska módon vádaskodnának a párttársaim, égne a bőr a p*fámon.


Azt igérték, hogy felszámolják a korrupciót, akkor miért a 3,1415csáért kell mutogatni, ilyen "veletek kezdjük majd" jelleggel? Adják meg a tiszteletet, aztán ha eljön az ideje, akkor kiderül, hogy ki volt korrupt és ki nem. Nem ellenfelek.


Ennél jobban nem tudom leírni miért, de szerintem rettentően undorító amit a Momentum csinál és úgy mondom ezt, hogy utálom az MSZP-t is.

2021. febr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
És most képzeljük el hogy EZEK és ÍGY akarják majd vezetni szeretett hazánkat...
2021. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!