Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Schiffer Andrást mostanság...

Schiffer Andrást mostanság miért kedvelik inkább a kormányoldal szavazói, míg a sajátjai meg inkább bírálják?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy el tudnák őt képzelni a jelenlegi berendezkedésben akár miniszternek, vagy valami más fontos állami pozícióban. Pedig nem tudok olyan megnyilvánulásáról, amelyben védelmébe vette volna a kormányt, vagy hogy egyetértene a kormány irányvonalával, vagy hogy kiállt-e valamikor olyan értékek mellett, amit a Fidesz is hirdet. Egy nemrég vele készült interjúban azt is állította, hogy ő a Kétfarkúakra szavazna, nem pedig a Fideszre vagy az ellenzéki összefogás bármely pártjára.
2021. febr. 23. 21:37
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
88%

Amíg Gyurcsány benne van az ellenzék bármilyen formációjában én (és még sokan mások) nem szavazok rájuk.

Ha ezzel 4/5 lesz a Fidesznek se érdekel.

De nem hagyom el az elveket.

Ha bukás legalább nagy.

2021. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
91%

#36, most ugyanez történik a Jobbikkal is, csak ők nem fognak ilyen gyorsan lenullázódni.

Írta fent valaki, hogy a szavazók döntenek, és nem a pártelnökök mutyija.


De értem, hogy Gyurcsány nem tűnhet el, mert nélküle nincs DK.

Vele viszont bajos lesz.

2021. márc. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
4%

41

Mivel fideszes vagy, nyilván rájuk szavazol, nem kell hisztit levágni.

2021. márc. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

43!

Amíg a világ részetekről kimerül abban, hogy aki nem gyf fan az fideszes addig sok jóra ne számíts!

Nem vagyok fideszes, de 1 biztos gyf féle formációra nem szavazok.

2021. márc. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:

Többen állítják, hogy Sch. is azok közé tartozik, akik szerint az ország szempontjából a Fidesz a kisebbik rossz, és az ellenzéki összefogás a hatalomra jutása esetén csődbe vinné az országot. Ez igaz? Többre tartja a mostani kormánypártokat a 2010 előttieknél?

Vagy szerinte is Európára a legnagyobb veszélyt a baloldali kormányok által erőltetett globalista, multikulturális szemlélet jelenti, és ez veszélyezteti a nemzetek szuverenitását?

Még azt is mondják róla, hogy semmilyen formában nem működne együtt egy GyF vezette formátummal, míg ha a jelenlegi kurzus felkérné, akár köztársasági elnöki szerepet is vállalna.

Na én ezeket a dolgokat benne egyáltalán nem látom.

2021. márc. 10. 07:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!