Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen kérdések merültek fel...

Milyen kérdések merültek fel bennetek, az újabb veszélyhelyzeti meghosszabításról?

Figyelt kérdés
Kíváncsian várom, hogy milyen kérdések eselteg nem értések merültek fel bennetek.

2021. febr. 24. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy könyörgöm,meddig tűrünk még? És miért? Azért mert meg van munkahelyunk? De vajon meddig?
2021. febr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Tüntetni kell a koronavírus ellen. Monnyon le!
2021. febr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Én úgy vagyok vele, ha ez kell ahhoz, hogy ne omoljon össze az egészségügy akkor ez kell. Azért az tény, hogy ha nincs étterem, uszoda, konditerem nyitva akkor legalább ezeken a helyeken nem terjed a vírus. Ki kéne már bírni, remélhetőleg ha leoltják az országot vége az egésznek.
2021. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

3


Az ilyen emberek miatt tartunk itt mint amilyen te vagy.Birka!

2021. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%

4


Tudom nincs vírus cask a zsidók találták ki mert így lesz jó nekik....

2021. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%

5


Ha tudod hogy nincs vírus akkor miért irkalsz hülyeségeket?

2021. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Nincs vírus... A gyíkemberek terjesztik, mert terjeszteni kell a zötgét, ami megcsapolja a zagyunkat. A zinterneten olvastam, hogy a vagcina uáániumot tartalmaz, ami Sernobilban bevillant... A zsidók találták ezt ki, mert a zsidómafia, meg a cigánmafia összejátszik, hogy a fehér magyarokat megbántjak. Pintér Sanyi egy klón, Ceci is egy klón... Zorbán is egy clone. Magyarország csak bejegyzett cég a tőzsdén nyújorkban (buta laposföldes vok, nem tom leírni kűfődiű).
2021. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

7


Gyikemberek? Laposfold? Mi van? :D

2021. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Éreztem, hogy ez egy olyan téma, amire lehet hiba volt rákérdezni :D, és esetleg olyan jogi kérdések merültek fel fel bennetek, amire jelen álláslontuk szerint van válasz?
2021. febr. 24. 20:17
 10/15 anonim ***** válasza:
36%

#8

Parodizáltam a vírustagadó konteósokat.

2021. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!