Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit látnátok szívesen interjúa...

Kit látnátok szívesen interjúalanyként a Partizán c. csatornán?

Figyelt kérdés
Egy ideje követtem az interjúkat. Elég érdekesnek találtam őket. Az is kifejezetten tetszett, amikor jobboldali politikusokkal beszélgettek. Például Fürjes Balázst nagyon szimpatikusnak találtam. (Rosszindulatú megjegyzéseket, hogy propaganda média lenne, most hanyagoljuk, jobboldali emberekkel készített interjúk is nagyon érdekesek voltak, Jeszi is és Gajdics is szerintem nagyon jó volt)
2021. febr. 25. 21:12
A kérdező szavazást indított:
Tölgyessy Péter
Gyurcsány Ferenc
Kónya Imre
Kövér László
Semjén Zsolt
Deutsch Tamás
Toroczkai László
Csányi Sándor
Matolcsy György
Gulyás Gergely
18 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Orbánt.
2021. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Őt én is, csak szerintem nem menne el.
2021. febr. 25. 21:14
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Megdöbbentő volt a Győzikével készült interjúja, nem gondoltam volna, hogy az az ember egy 5 éves értelmi színvonalán van. Konkrétan meg sem értette a kérdéseket.
2021. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
3%
Bárkit szívesen látnék, ha nem ez a borzalmas ripacs lenne a műsorvezető. :)
2021. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
73%

4

Nem kötelező nézni, a HírTV-n sokkal színvonalasabb, benyalós, alákérdezőn interjúk vannak. :)

2021. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
42%
#5: Mondta valaki, hogy nézem? A figurát még a korábbi évekből ismerem, amikor néha behívták egy-egy vitaműsorba, ahol mindig mellébeszélt, amikor megkérdezték, mi a végzettsége, mi a foglalkozása. Egy iskolázatlan tahó. A YouTube csatornáját egyszer sem láttam és nem is vagyok rá kíváncsi. :)
2021. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
40%
Én egy kicsit néztem a Gajdicsos részbe de rettentően zavart, hogy úgy beszélgetett vele, mintha nem egy undorító féreg propagandista lenne. Én nem azt akarom, hogy anyázza le azonnal de Gajdics olyan szintű szánalmas propagandista, hogy nem bírtam nézni, hogy úgy beszélget vele, mint egy ártatlan haverral.
2021. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
75%

6

Tehát úgy mondasz róla véleményt, hogy fingod sincs róla mit csinál most...tipikus fideszes troll. :)

2021. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
67%
Orbán,de csak ha a kiskomcsi helyett győzike vezetné a műsort.
2021. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nekem itt kicsit más a véleményem. Gajdicsnál nekem pont ez tetszett. Meghagyta a nézőnek, hogy véleményt formáljon Gajdicsról.
2021. febr. 25. 21:33
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!