Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akar még nagyobb korláto...

Miért akar még nagyobb korlátozásokat a kormány hogyha a vírus így is úgy is terjed?

Figyelt kérdés
Tudom az egészségügyet meg kell védeni, de ha már nem lesz mit enni senkit nem fog érdekelni a kórházak helyzete
2021. febr. 27. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Mert a befosatott rettegőket meg kell nyugtatni valamivel. Véletlenül sem lehetne felülvizsgálni az eddigi korlátozások hatékonyságát, esetleg célzottabb, az eü-t leterhelő emberek jobb védelmét megvalósítani, hogy ne menjen tönkre az ország, neeeeeeeeeeeeeem ZÁRJUNKBEMINDENTMOSTAZONNALKIJÁRÁSITILALMATOTTHONIMASZKVISELÉSTÉSANÁLTESZTETMOSTRÖGTÖN!!!!! 😀
2021. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

Az EÜ-ben már mindenki beoltatta magát. Ennél jobb védelmet csak az jelentene számukra, ha bezárnánk a kórházakat. :)


"...a vírus így is úgy is terjed."

Csak nem mindegy, hogy milyen mértékben.

Pontosabban: ha mindenki betartott volna minden szabály tavasszal, akkor már rég' túl lennénk rajta. Azért terjed, mert sokan nem tartották be a korlátozásokat.

2021. febr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg a lepra kórházakban terjed, ahol hányni kell, ha az ember wc-re menne és szakemberek helyett is több az aszisztens.
2021. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3!


Egy baleset miatt fél éven át minden nap mentek kórházba vagy SZTK-ba. Nem kaptam el, a személyzet is csak annyiban változott, hogy néhányukat átképeztél oltásra.

2021. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor hol terjed az utcán?
2021. febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Pl. iskolákban, edzéseken. Majdnem az összes gyerekes ismerősöm elkapta már.

A fiatalok is sz@rnak bele, alig hordanak maszkot az utcán.

Jó megvilágításban nagyon jól szemlélteti a cigifüst, hogy hová jut el 1-2 másodperc alatt, amit kilélegzel.

2021. febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Hát érdekes utolsó, nekem minden ismerősöm a kötelező munkahelyi teszteléseken kapta el, ahol az agyig feldugott pálcika után összevissza tüsszögnek az emberek. Tavasz óta járom a szakrendeléseket, nem mosok kezet 2 percenként, nincs is nálam kézfertőtlenítő, edzésekre is jártam amíg lehetett. És mégis akkor kaptam csak el, amikor a párom hazahozta a tesztelőhelyről és mellettem tüsszögött, aludt. Pedig bizonyítottan immunhiányos vagyok...
2021. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hozzá kell tennem, hogy az összes ismerősöm otthonról dolgozik, tehát nem volt semmiféle munkahelyi tesztjük és tényleg csak boltba jártak el.
2021. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 everlight ***** válasza:
57%
Mert a gyáva ingyen élő nyuggerek ezt akarják és ők a szavazóbázis.
2021. márc. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Agytrösztök
2021. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!