Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesként titkolnunk kell...

Fideszesként titkolnunk kell majd hovatartozásunkat ha az ellenzék nyer 2022-ben?

Figyelt kérdés
2021. febr. 27. 19:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%
Ha nyerünk én kéjes örömmel fogom végig nézni, ahogy kibaxák az összes fideszes seggnyalót például köztévéből és hasonló helyekről. Azt is örömmel nézném végig, ahogy elkapják orbánékat mészárostul és lefoglalják az ellopott vagyont. De ez nem fog megtörténni, ők megússzák. De a te helyedben nem hangoztatnám majd, hogy ki vagyok.
2021. febr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%

Akkor is legyen majd kejes vigyor a kepeden, amikor megint padlora kuldik a gazdasagot az elvtarsak!

Remelem a nyakig eladositott orszagban, munkanelkul a nyomorba is kejessen fogsz vigyorogon. Ahogy a böszme alatt eltunk. Most mitol lesz mas vajon?

2021. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%

"Ha nyerünk én kéjes örömmel fogom végig nézni, ahogy kibaxák az összes fideszes seggnyalót például köztévéből és hasonló helyekről. Azt is örömmel nézném végig, ahogy elkapják orbánékat mészárostul és lefoglalják az ellopott vagyont. De ez nem fog megtörténni, ők megússzák. De a te helyedben nem hangoztatnám majd, hogy ki vagyok."


Te demokratikus Magyarországot akarsz vagy egy kommunista diktatúrát?

2021. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Dehogy kell.

Ha megis nyerne az ellenzék valahogy, másnap akkora rumlit csinálnak majd az országban, mint a huzat...

2021. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

[link]


xDD

2021. febr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 terminator9000 ***** válasza:
Én szimplán nem szavazok, egyik se tetszik
2021. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!