Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legtöbb Home Office dolgozók...

A legtöbb Home Office dolgozók (főleg IT-sek) örül annak, hogy a koronavírusnak talán sosem lesz vége?

Figyelt kérdés

Az ingatlanárak zuhannak, rengeteg iparág bedőlt, jön a moratórium feloldása után a hitelválság és az árverezési hullám, iszonyú sok ember kerül anyagilag a padlóra. De az IT szakma értéke nem csökken, hanem növekszik, mert semmi más nem maradt ezen a világon már szinte csak az online világ. Abba mindig is lesz pénz. És most lehet otthonról kényelmesen is dolgozni.

A legtöbb IT-s örül a többiek nyomorának?



2021. márc. 6. 14:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ingatlan árak zuhannak? Hol?
2021. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%

Én nem IT területen dolgozok, de én is elismerem,hogy van pozitív hozadéka a Covidnak.

Az pedig a home office.


A Covid előtt mindig felvetettem ötletnek a vezetőségnek,hogy legyen már home office.De, nem akarták engedélyezni.

Jött a Covid, egyből engedélyezték.Gyökerek.

2021. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%

Árulja el valaki, hogy mi jó van a home officba? Otthon fogyasztod az áramot, vizet, fűtést. A fizetésed meg ugyan annyi...

A másik pedig, hogy a legtöbb vállalati rendszer iszonyat lassú home officeban.

2021. márc. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Én is IT-val foglalkozom. Otthon vagyok. Sokat keresek.

Utálom a home office-t és a korlátozásokat.

2021. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%
A legtöbb home office dolgozó nem örül neki.
2021. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Pár hétig jó buli volt a home office, de így majdnem 1 év után már rém unalmas.
2021. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"Árulja el valaki, hogy mi jó van a home officba? Otthon fogyasztod az áramot, vizet, fűtést. A fizetésed meg ugyan annyi...


A másik pedig, hogy a legtöbb vállalati rendszer iszonyat lassú home officeban."


Például,hogy reggel nem kell kocsiba ülnöm és munkába menni, beülök a reggeli meetingre fürdőköntösben.

Plusz, azért tudok itthon főzni is, például házi pizzát.Úgy,hogy előtte nap már megcsinálom a kelt tésztát.


Ezzel én sokat spórolok, mert az irodában mindig rendeltem vagy kimentem a közeli büfé valamelyikébe.



Utálom a kötöttségeket, a home officet én szabadnak érzem.

2021. márc. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Aha ,nagyon örülünk. Mert ugye az IT-sok valami külön kaszt,nekik az összes rokonuk,ismerősük,barátjuk is IT-s és nincs hatással az életükre a koronavírus és az intézkedések.

Én előtte is home officeban voltam,ebből a szempontból nincs változás,de s eév végi prémium,se fizetés emelés nincs ,ugyanúgy nem tudok semmilyen programra menni ,maszkot kell hordanom ésatöbbi.

Persze szerencsés,akinek legalább stabil a munkahelye,ahogy az enyém is. Kb ennyi valóságalapja van annak,amit írtál. Az IT-sok túlnyomó többsége egyébként is (ha nincs vírus) dolgozhat home officeban ,szóval nem értem,mi a szarnak kéne örülnünk ..

2021. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

A programozó informatikus abból él, hogy más cégeknek fejleszt informatikai megoldásokat.

Ha a többi cég bevételei visszaesnek mert be kell zárniuk, akkor nem tudnak, vagy akarnak fizetni az informatikusnak a fejlesztésekért.

Így nem lesz bevétele a home office-ban dolgozó informatikusnak sem.


Nem csak szoftverfejlesztő informatikusok léteznek (akik tudnak otthon is dolgozni), hanem rendszergazdák és hardver kereskedők, számítógép szervizesek is, akik nem tudnak home office-ból dolgozni, nekik ki kell menni az ügyfelekhez, vagy legalább be kell menniük a telephelyükre.

2021. márc. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

IT-s vagyok. A többiek nyomorának egyáltalán nem örülök, annak viszont igen, hogy az irodaházas szemlélet szerencsére csökken.


Most úgy néz ki, hogy ha vége lesz ennek a járványnak, én akkor is itthonról fogok dolgozni, és amelyik IT cégnek van egy kis esze, az lehetővé teszi a home officet magánál, mert könnyen hátrányba kerülhet, amikor munkaerőt keres.

2021. márc. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!