Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért öltögeti folyton a...

Miért öltögeti folyton a nyelvét Orbán? Lehet így hűti magát?! 🤔

Figyelt kérdés
Olyan fura, beszéd közben állandóan dugdossa ki a nyelvét 😳

2021. márc. 6. 20:32
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
8%

jesszus, nehogymár elhiggyétek, amiket az itteniek írnak :D :D

Akkor Gyurcsány melyik mentális betegség kategóriába sorolandó?

Semmi baja, mindenkinek vannak rossz szokásai. A Skrizofréniának nem ezek a jelei vannak

2021. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
88%
Orbán ez egyetlen elmebeteg, aki miniszterelnök lehet egy európai országban!
2021. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos a magyar törvényalkotók nemgondoltak arra az esetre ha egy miniszterelnök betegsége miatt képtelen ellátni a feladatát akkor le lehessen mondatni törvényes eszközökkel. Pedig erre a szabályozásra nagy szükség lenne látva orbán állapotát.
2021. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
13%
Hát akinek a nyelvöltögetésből skrizofréniát szűrt le ott igazán gondok lehetnek a fejben
2021. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
85%
Ősi reptílián ösztön.
2021. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
74%

Beteg ember járművet nem vezethet, egy országot viszont ezekszerint minden továbbinélkül?

Bolond tövényink csúcsa hogy ezt meglehet tenni.

2021. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
69%

Komoly válasz:

- Minden embernek vannak/lehetnek olyan szokásai, amelyek miatt mások kinevethetik. (Pl. én elég gyakran ráncolom a homlokomat vagy húzom a számat, időnként akaratlanul is) Ennek nem sok köze van semmilyen mentális betegséghez.


Komolytalan:

Orbán mint minden kígyó rendelkezik Jacobson-szervvel. A nyelvét -- mint a többi kígyó is -- azért öltögeti, hogy begyűjtse a szagmolekulákat a J-szervnek.

2021. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Az a neve hogy tardív dyskinesia, vagy enyhébb esetben facial dystonia.


Ilyen nekem is volt mikor ételmérgezést kaptam olaszországban kórházba proklórperazint kaptam (antipszichotikum) és a szám nekem is csücsörítésbe fordult, meg a nyelvem le fel ugrált ki a számbvól. Iszonyatos belső feszültség, nyugtalanság, mozgatási kényszerem volt. A lábam is le fel járt akathisiat is kaptam.


Főleg tipikus neuroleptikumok okozzák (haloperidol, zuklopentixol, prometazin, stb stb) De modern tipikusak is okozzák gyakran (kvetiapin, oéanzapin stb stb)


De nem biztos hogy gyógyszer okozza ezt a nyelv dolgot lehet hogy csak ez egy rossz szokás.


Viszont Inkább az erősebb gyanút vet fel amikor a dzsudzsákkal beszélt videón na az tipikus olyan tünet mint amit a dopaminerg receptorok blokkolására szolgáló gyógyszerek okoznak.

2021. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
69%
Száraz a szája,cukorbeteg.
2021. márc. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
76%
19-es! Akinek jól be van álítva inzulin vagy II. típusnál gyógyszer annál nem száraz a száj állandóan.
2021. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!