Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az Ellenzéki Összefogás...

Ha az Ellenzéki Összefogás győzne 2022-ben, akkor Gyurcsány Ferenc vezető szerepet kapna az EU-ban?

Figyelt kérdés
1-2 videójában már hallottam tőle, hogy ő Európán belül is vezetői szerepre tör, nem csak és kizárólag Magyarország vezetése hozza már lázba. Abból a szerepből ő már kinőtt. Az Orbán-rezsim megbuktatása pedig elég impresszív belépő lenne neki Brüsszelbe.

2021. márc. 8. 18:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#7: ...és én gyakoroljam a szövegértést... Te szerencsétlen... :DDD
2021. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én támogatom, hogy Gyurcsány az EU-ban folytassa, ne vesződjön itt a boldogítaásunkkal.
2021. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"1-2 videójában már hallottam tőle, hogy ő Európán belül is vezetői szerepre tör,"


Belinkelnél egy ilyen videót, megjelölve, hogy hányadik percnél mondja ezt pontosan? Csak hogy ne higgyük azt, hogy kitaláltad az egészet.

2021. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ő nem, de Dobrev már lehet, vannak is ilyen ambíciói. Szerintem simán lehet majd a szocdem frakció elnöke, ha most alelnök.
2021. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!