Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják egyesek a...

Miért gondolják egyesek a magyarok közül, hogy az osztrákok szívesen élnének egy államban a magyarokkal?

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Felteszem onnan, hogy történelmet tanultak, de aktuálpolitikát nem.
2021. márc. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Isten óvja az Osztrák-Magyar Monarchiát! 🇦🇹🇭🇺🇨🇿🇭🇷🇵🇱🇸🇰🇸🇮🇧🇦
2021. márc. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Én megfordítanám: nem élnék szívesen az osztrákokkal egy államban, lévén a fene nagy barátságunkban is zokszó nélkül elfogadták a Trianonkor elszakított részünket, és Sopronért is vérrel fizetett meg a Rongyos Gárda, hogy népszavazás lehessen.
2021. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Már közel azonos az osztrák fizetésekkel rendelkezünk, itt Budapesten nettó 3-400 ezret simán meglehet keresni.
2021. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

4


Ez ausztriában 3790 euro \ hónap (átlag)


Majdnem közel azonos. Egy szép álomban ;D Még akkor sincs a fele se, ha 360 forint az euró.


Oh, btw, a 3as azért jól mutatja, hogy miért nem akarna velünk egyetlen nép sem élni. Ilyen maradi, ostoba, barbár emberekkel ki akarna?

2021. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
5: 3-as vagyok. Na fejtsd ki, miben vagyok maradi, ostoba barbár.
2021. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Aki 2021 ben a Trianonozik, az egy szellemifogyatékos. Mi köze van a mai osztrákoknak ahhoz, te retardált?
2021. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

7: a te szintedre nem fogok lealacsonyodni, de szerinted ha ez a kérdés is a múltbeli dualizmus visszaállítását feszegeti, akkor az mi?


A történelmi tapasztalatok ma is irányítják a világpolitikát, és nem csak nálunk.

2021. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem feszeget semmilyen múltbéli dolgot, ez jelen időre szól. Újra elmondom, ha te komolyan azt hiszed, hogy egy osztrákot is érdekel a te Trianonod, és te azt gondolod, hogy egy mai osztrák gyerek hibás azért, és ezért te nem élnél vele szívesen együtt, akkor te sajnos egy barbár, gyökér vagy. Gondolom életedben nem éltél még külföldön egyébként, és ezért vannak ilyen súlyos problémáid
2021. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

9: nekem semmi problémám nincs, te vagy valamiért irtó frusztrált. Ez az alja stílusból is látszik. Olyat sem állítottam, hogy egy mai osztrák hibás miatta. Az viszont igaz, hogy egy mai osztráknak nem sok fogalma van arról, hogy Burgenland nem egy történelmi tartományuk.


Üdv,

Barbár gyökér

2021. márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!