Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ha bevezetik az...

Szerintetek ha bevezetik az oltási igazolást, lesz olyan étterem ami kinyit a pár kisnyugdíjas miatt?

Figyelt kérdés

Mivel ugye az egészséges fiatalok számára csak augusztus után lesz oltóanyag (ezt mondta a háziorvos) és egyelőre csak a nyugdíjasokat oltják. Ők pedig nem hiszem, hogy ezentúl mindennap étteremben fognak enni.

Tehát szerintem nem éri meg kinyitni, hiába lesz sok oltott nyugdíjas, nem gondolom, hogy rájuk építve megélnének az éttermek. Szerintetek?


(Azt most hagyjuk, hogy hülyeség az oltás vagy sem, a kérdés szempontjából lényegtelen.)


Másrészt ti mit gondoltok, ezt a 2 hét bezárást meddig fogják meghosszabbítani. Vajon tényleg augusztusig?



2021. márc. 9. 22:54
A kérdező szavazást indított:
Minden kinyit 2 hét múlva az oltottak számára.
Augusztusig minden zárva marad.
Nyár elejére fokozatosan kinyitnak.
Évekig így lesz még és be fogják vezetni hamarosan, hogy déltől lesz kijárási tilalom.
24 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem idén nyáron csak az oltottak lesznek szabadok annyira mint tavaly mindenki.


Aki nincs oltva arra vonatkozni fognak nyáron is a jelenlegi szabályok.

2021. márc. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

27 éves vagyok és beoltotak. Nem csak kisnyugdíjasokat hanem már több mint 1 millió magyart beoltottak.


És nem, nem fogják bezárni. Apám, anyám kórházba van mindkettő kétoldali tüdőgyulladással. LESZAROM A ÉTTERMEKET.

2021. márc. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, megkérdezhetem, hogyan/miért kaphattál oltást? Van valamilyen krónikus betegséged? Mert az egészséges fiatalokat nem oltják egyelőre, ez tény.
2021. márc. 10. 00:26
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Hát nem tudom. Sokat ismerek akiket oltanak.


Amúgy ismétlődő depressziós zavarom van ami krónikus betegségnek számít.

2021. márc. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem még ha be is vezetik, akkor itt vidéken ezt biztosan le fogják xarni és kinyitnak meg beengednek mindenkit. Most is sutyiban nyitva vannak a kocsmák a falvakban. Szerinted ilyen vidéki kisvárosok kis éttermi majd ezzel fognak *zarakodni hogy ezt ellenőrizzék?
2021. márc. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

#5 szerintem nem az éttermek fogják ellenőrizni, hanem a rendőrök rajtaütés szerűen.

Szerintem simán le lehet nyomni a nép torkán ezt sajnos.

2021. márc. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is megkaptam már az oltást ( mondjuk orvosis vagyok ) Testvéremet, aki szintén huszon éves, pár hét múlva olthatják. Addig nem fog kinyitni semmi, amíg nincs nagyobb átoltottság. Nagyon rossz most a helyzet.
2021. márc. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha azt vesszük, hogy kb bő két hónapja oltanak, engedélyezték a Johnson&Johnson egy dózisú oltását is, amiből elvileg 4,3 milliót kötött le Magyarország, szerintem nyárig mindenki megkapja, aki kérte. Én nagyon remélem már, hogy hamarosan megkapom, pedig csak 26 vagyok.
2021. márc. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!