Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Győriek (vagy nem győriek),...

Győriek (vagy nem győriek), mi a véleményetek Dézsiről a polgármesterekről?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve van hatalmon, mi a tapasztalatotok?
2021. márc. 11. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem jó.
2021. márc. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Mer kritikus hangot megütni a saját bandájával szemben ami szimpatikus.Pedig nem vagyok fideszes.Viszont néha megmutatja melyik csapatban játszik úgyhogy nem győzött meg
2021. márc. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
58%

Nagyon pozitív, rengeteget tesz a városért, meghallgatja az emberek véleményét, és nem dugja homokba a fejét.

Remélem még sokáig ő lesz a város élén, ilyen polgármester kellene minden városba.

Párttól függetlenül mondom ezt.

2021. márc. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Agilis.

Ennek van jó oldala: érzékeny az emberek problémáira. Pl. hogy nyári záporok után eldugulnak a csatornák, vagy hogy az elöregedett buszparkba új járműveket kellett venni.

Ugyanakkor mindennek nagy vehemenciával akar nekilátni, ez elsülhet jól is, de rosszul is.

Kinyilvánította, hogy meg akarja törni azokat a vállalkozói érdekcsoportokat, amelyek eddig uralták a várost (Borkainak köszönhetően). Ezzel pl. maximálisan egyetértek.

Erősen konfrontatív ember, ami azt jelenti, hogy pl. Jenei Zoltán országos kórház-főigazgató állításait is meri keményen kritizálni. Ill. keményen próbálja kihajtani a város érdekeit a fideszes országvezetésnél. Nem finomkodik, nem udvariaskodik.

Ugyanakkor pl. a színház igazgatói pályázatánál hagyta, hogy Vidnyánszky embere legyen a befutó, egy idegen politikai kinevezett, szemben az eddigi igazgatóval, aki győri színész volt, akit ismertek és elfogadtak a színház dolgozói, és akivel szemben semmiféle kritikai észrevétel nem volt.


Szóval az összkép alapvetően pozitív. Az biztos, hogy nem pártkatona, és nem lehet kézivezérelni felülről.

2021. márc. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

Ő egy karizmatikus ember, én már találkoztam vele személyesen is korábban. Nem véletlen lett főorvos, nem véletlen tudta megcsinálni a szívkatéteres centrumot, meg foglalkozik más dolgokkal is.


Polgármesterként szerintem az egyik dolog, hogy a bukott Borkai után őt elfogadták fideszesként is az emberek szerintem ez ad neki egy tartást, hogy ne kelljen birkaként bégetnie a többi fideszessel és kimondhatja a véleményét. Gondolom anyagilag is rendben van, nincs a pártra rászorulva, fordítva viszont ez nem igaz.


Amúgy meg nyilván celebkedés amikor az egyik nap csatornákat nézeget (mikor nyilván valóan szűk a csatornák keresztmetszete és ezt takarítgatással nem lehet megoldani), másik nap lenin táblákat véseget. Ráadásul pont akkor amikor tombol a vírus, ő meg orvos... nem ezt kellene, de hát a politikus már csak ilyen.


Szerintem egy haladó szellemiségű politikus, aki a nyugati demokráciákban is megállná a helyét.

2021. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!